Iš naktinio žygio į stovyklavietę negrįžo du suaugusieji su dviem nepilnamečiais vaikais. Ieškant dingusių lietuvių ir ukrainiečių ant kojų teko pakelti gelbėtojus. Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešimą apie įvykį Kretingos rajone gavo ankstų sekmadienio rytą.

Apie 6.45 val. ugniagesiai informuoti apie naktį Minijos upėje pradingusias dvi baidares. Jomis plaukė keturi asmenys. Du suaugusieji (vyras ir moteris) ir du nepilnamečiai. Teigta, kad baidarėmis nemaža grupė žmonių išplaukė dar vėlų penktadienio vakarą, apie 22 val. Plaukiant Minijos upe dvi minėtos baidarės atsiliko ir nepasiekė stovyklavietės Pecelių kaime (kiek daugiau nei 24 kilometrai nuo Kretingos). Sekmadienio rytą į Kretingos rajono pakraštį iš uostamiesčio skubiai išvyko ugniagesių narai.

Jie į Minijos upę nuleido valtį ir pradėjo dingusiųjų paiešką. Plaukdami upe ugniagesiai ir aptiko į stovyklavietę negrįžusius pramogautojus. Vyras, moteris ir du vaikai nakčiai įsikūrė miške, savo pačių įsirengtoje stovykloje. Paaiškėjo, kad plaukiant įstrigo viena baidarė ir jos niekaip nepavyko ištraukti.

Naktį miške praleidę žmonės buvo sveiki, medikų pagalbos jiems neprireikė. Pranešti kas atsitiko ir kur jie yra, nelaimėliai negalėjo. Bijodami sušlapinti, jie sėsdami į baidares mobiliųjų telefonų nepasiėmė. Miške rasti asmenys saugiai pasiekė pagrindinę stovyklavietę ir sekmadienį grįžo į namus.

Savaitgalį baidarėmis Minijos upe plaukiojo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Klaipėdos skyriaus savanoriai ir jiems talkinantys ukrainiečiai, atvykę iš Rusijos užpultos Ukrainos. Pastarieji dar pasikvietė ir savo draugus, taip pat ukrainiečius.

 7,810 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes