Klaipėdos sporto klubas „Okinava“ užtvirtino techniškiausio kubo poziciją tarp stipriausiųjų kyokushin karate pasaulyje. Spalio 22 dieną vyko 2-os pasaulio klubų kata taurės varžybos. Sporto klubas „Okinava“ užėmė 1 vietą komandinėje įskaitoje tarp 380 dalyvių iš 16 pasaulio šalių ir 56 klubų.

Šių varžybų išskirtinumas yra tas, jog jos vyko Zoom platformoje, kuri sudarė platesnes galimybes varžytis ir vaikams nuo 10 metų, ir sportininkams iš Ukrainos (karinė padėtis), ir finansinių ar ekonominių galimybių neturinčių šalių karatekoms. Tai kitokia varžybų patirtis – be palaikymo komandos šūksnių iš tribūnų, be tiesioginio bendravimo su kitais dalyviais, be varžovų šalia ir teisėjų. Visi varžybų dalyviai iš skirtingų pasaulio šalių prisijungė į varžybų Zoom platformą tuo pačiu metu online ir rungėsi tarpusavyje kata (kovos su šešėliu) rungtyje stebėdami tiesioginę transliaciją savo kompiuteriuose.

Sporto klubas „Okinava“ šiose pasaulio klubų kata taurės varžybose pelnė net 14 apdovanojimų (3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos) ir tapo pasaulio čempionais bendroje komandinėje įskaitoje. Tai jau antras toks aukštas ir garantuotas komandos pasiekimas tokio lygio varžybose (2021 metais pasaulio kata taurėje online sporto klubas „Okinava“ taip pat buvo geriausias), todėl techniškiausio kyokushin karate sporto klubo „Okinava“ vardas pasaulyje yra apgintas.

Aukso medalius pelnė sporto klubo „Okinava“ prezidentė bei mokytoja Diana Mačiūtė (suaugusiųjų kategorija) bei jos mokiniai Nikas Kvasys (U16) ir Enrikas Puceta (jaunių kategorija). Sidabrą pelnė sporto klubo „Okinava“ mokytoja Kristina Basova (suaugusiųjų kategorija) ir Vakaris Vitkus (U10). Bronzos medalius pelnė sporto klubo „Okinava“ mokytoja Rima Lisinskaitė (suaugusiųjų kategorija), Gediminas Saveika (U10), Dominykas Jucys (U10), Henrikas Toleikis (U11), Juras Lelys (U11), Emilijus Stoncelis (U14), Herkus Zibalis (U14), Tautvydas Rutė (U16), Gustas Razma (jaunių kategorija).

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė Diana Mačiūtė bei mokytojos Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugiasi ir didžiuojasi kiekvieno auklėtinio pasirodymu tokio aukšto lygio varžybose, nes dėl apdovanojimų tikrai reikėjo pakovoti – vaikų kategorijose buvo iki 30 dalyvių. Anot mokytojų, puikūs auklėtinių rezultatai rodo, jog jie teisingame kelyje – mėgaujasi varžybų pasiruošimo procesu, sportiškai praleistu laiku ir atėjus laikui, parodo geriausią savo paties versiją. Tai ilgas kelias ir jame praleistas laikas, gauti nauji įgūdžiai paverčia mus tikrais meistrais. Tokie yra sporto klubo „Okinava“ mokytojai ir auklėtiniai – pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionai. Sporto klube „Okinava“ nuo mažų dienų ugdomi vaikai, kurie kasdien mėgaujasi mažais tikslais, o ateityje pasiekia tai ko trokšta labiausiai.

 15,395 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes