Vilija Razmaitė kviečia apsilankyti tapybos darbų parodoje, Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešojoje bibliotekoje.

Paroda veikia nuo balandžio 3 iki balandžio 28 d.
,,Balandžio 5 dieną, nuo 16.30 iki 18 val. Jūsų lauksiu aš pati. Mielai pasitiksiu kiekvieną, besidomintį kūryba ir panorusį pabendrauti ar įsigyti paveikslą”, – rašo savo ,,Facebook” paskyroje Vilija Razmaitė.

„Kai jausmai nebetelpa many – jie nugula drobėse“, – taip savo tapybos darbų parodą, kurią kretingiškiai ir miesto svečiai bibliotekoje galės lankyti visą balandžio mėnesį, pristato menininkė Vilija Razmaitė.

Vilija Razmaitė gimė 1969 m. Lietuvoje. Prieš šešerius metus buvo išvykusi gyventi į Skandinaviją, ten savo studijoje kūrė, organizavo meninius renginius, vedė dailės ir dailės terapijos užsiėmimus, surengė dvi savo parodas.

Vilija menais domėjosi nuo mažens. Ji augo apsupta gamtos, kuri jai buvo labai pažįstama. Todėl jos kūryboje dominuoja gamta, kuri yra viso gyvenimo mokytoja.

Įkvėpimo Vilija semiasi gamtoje, kelionėse, filosofijos ir psichologijos analizėje. Jos tapybos stilius ekspresyvus, drąsus ir laisvas, leidžiantis žiūrovams sukurti savo interpretaciją.

Kūrybinėje veikloje ji aktyviai dalyvauja nuo 1992 m. Baigė Dailės ir tapybos studijas Šiaulių pedagoginiame universitete.

Nuo 2008 m. veda ir dailės terapijos užsiėmimus.

Menininkė sukūrė daugiau nei 300 paveikslų, keletą freskų, sienų mozaikų ir sceniniu dekoracijų. Didžioji dalis meno kūrinių yra privačiose kolekcijose, muziejuose, viešbučiuose, biuruose ir kitose vietose visame pasaulyje: JAV, Lietuvoje, Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, JK, Airijoje ir kt.

Vilija Razmaite surengė šešias autorines parodas:

  1. Pirmoji paroda – 1992 m. Lietuvoje;
  2. Antroji paroda – 1997 m. Lietuvoje;
  3. Trečioji paroda – 2000 m. Lietuvoje;
  4. Ketvirtoji paroda – 2006 m. Lietuva;
  5. Penktoji paroda – 2007 m. Lietuvoje;
  6. Šeštoji – 2020 m. Švedijoje.

Taip pat dalyvavo ir 12-oje kolektyvinių parodų.

Šiuo metu Vilija grįžo į gimtąją Pamario žemę.

http://vilijarazmaite.lt/

Susitikimas su autore ir parodos atidarymas Kretingos bibliotekos Parodų erdvėje vyks balandžio 5 d. 16.00–18.00 val. Kviečiame!

,,Švyturio” inf.

 24,951 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes