„Švyturio“ redakcija nori paskatinti mūsų krašto žmones dalyvauti AB „Telia Lietuva“ organizuojamame konkurse, kurio nugalėtojai gaus taksofonų būdeles.

Viskas jūsų rankose!

Daugiau nei šimtmetį taksofonai buvo neatsiejama miestų gyvenimo ir viešųjų erdvių dalimi. Nors šiandien – pažangaus mobiliojo ryšio laikais – įprasta jų funkcija nebeaktuali, telefono būdelė lieka praėjusio technologijų raidos etapo simboliu.

Kviečiame prikelti taksofono būdeles antram gyvenimui ir teikti savo idėjas, kaip kūrybiškai jas grąžintumėte į viešąsias erdves. Išrinksime įdomiausias ir į jūsų rankas atiduosime 15 taksofono būdelių, tad galėsite išpildyti savo viziją.

Norime, kad taksofono būdelių istorija tęstųsi, jos įsikurtų netikėtose erdvėse ir pačios būtų kupinos netikėtumų. Viskas jūsų rankose!

Atsiliepk!

Taksofonai kviečia atsiliepti visus, turinčius originalių, kūrybiškų, netikėtų ir unikalių idėjų. Šios vizijos varžysis dėl vienos iš 15 taksofono budelių, kurias padovanosime patiems išradingiausiems.

Pateikite savo idėją, o mūsų komisija išrinks pačią įdomiausią ir geriausią. Šiuos kūrybinius sprendimus pristatysime viešai ir visiems papasakosime, kur ieškoti netikėčiausio taksofono.

Pagrindinė sąlyga – taksofono būdelė turi būti grąžinta miestams, t. y. idėja turi būti įgyvendinta viešojoje erdvėje. Joje taksofono būdelė gali tapti akvariumu, diskotekų aikštele, biblioteka, garso įrašų studija, mažiausia kavine ar kitu stebinančiu projektu. Laukiame net ir pačių beprotiškiausių idėjų.

Konkursą organizuoja „Telia“. Komisiją sudaro profesionalūs technologijų ir dizaino ekspertai, o idėją palaiko jos ambasadoriai – keliautojas ir kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas, kultūros istorikė Sonata Šulcė bei mokslininkas, architektūros ir kultūros paveldo puoselėtojas, „Lego“ modelių kūrėjas Rokas Mikšiūnas.

Taisyklės

Dalyvaudami konkurse (Konkurse) jūs (Dalyvis) sutinkate laikytis šių taisyklių (Taisyklės). Bet kokia su Konkursu susijusi informacija arba instrukcijos, paviešintos Kampanijos organizatoriaus Telia Lietuva, AB interneto puslapyje ir Konkurso puslapyje www.taksofonai.lt, yra šių Taisyklių sudėtinė dalis.

Kampaniją „Taksofonai grįžta“ (toliau – Kampanija) organizuoja Telia Lietuva, AB (toliau – Organizatorius), adresas Saltoniškių g. 7A, LT-08105 Vilnius.

KONKURSO SĄLYGOS

Dalyviai

 1. Konkurse gali dalyvauti tiek fiziniai asmenys – pilnametystės (18 metų ir daugiau) sulaukę Lietuvos gyventojai, tiek juridiniai asmenys.
 2. Konkurse negali dalyvauti Kampanijos Organizatoriaus arba jo įmonių grupės darbuotojai, jų šeimos ar šeimos ūkio nariai ir bet kas, profesiškai susijęs su šiuo Konkursu.
 3. Norint dalyvauti Konkurse, nebūtina nieko įsigyti.

Kampanijos trukmė

 1. Kampanija prasideda 2023 m. balandžio 14 d. ir baigiasi 2023 m. spalio 1 d. (toliau – Kampanijos laikotarpis).

Eiga ir etapai

 1. Nuo 2023 m. balandžio 14 d. iki 2023 m. gegužės 19 d. vykdomas I projekto etapas – vyksta idėjų pateikimas, kaip Konkurse laimėta taksofono būdelė bus prikelta naujam gyvenimui.
 2. Keturių žmonių Konkurso komisija įvertins idėjas, išrinks ir 2023 m. birželio 12 paskelbs laimėtojus.
 3. Konkurso nugalėtojai savo idėjoms įgyvendinti turės 4 mėnesius – iki 2023 m. spalio 30 dienos.
 4. Nuo 2023 m. spalio 1 d. konkurso laimėtojai tekstiniu ir nuotraukų ar vaizdo formatu Konkurso organizatoriams pristato įgyvendintus projektus.

Konkursas

 1. Kampanijoje galima laimėti taksofonų būdelės (toliau – Prizas). Pateikiant idėjas galima pretenduoti į daugiau nei vieną taksofono būdelę.
 2. Prizas neturi jokios piniginės vertės, jo negalima perleisti, laimėtojas jo negali pakeisti.
 3. Tam, kad galėtų dalyvauti Konkurse, Dalyviai turi užpildyti taksofonai.lt esančią registracijos formą ir pasidalinti savo idėjomis, ką jie nuveiks su laimėta/-omis taksofonų būdele/-ėmis.
 4. Pasibaigus Kampanijos laikotarpiui, visos idėjos bus peržiūrėtos. Laimėtojais bus išrinkti tie asmenys, kurių idėjas komisija įvertino, kaip geriausias.
 5. Sprendimas dėl laimėtojo yra galutinis. Konkurso Organizatorius nevykdo jokio susirašinėjimo ar derybų dėl sprendimo arba rezultato.
 6. Laimėtojas apie laimėjimą bus informuotas elektroniniu paštu, jo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu. Laimėtojas turės septynias (7) dienas, per kurias turės atsakyti į laišką tam, kad galėtų atsiimti Prizą.
 7. Prizą atsiimti turi pats laimėtojas, Konkurso Organizatorius nepadengia jokių išlaidų, susijusių su Prizo transportavimu. Prizo perdavimas įforminamas pasirašant Prizo priėmimo-perdavimo aktą.
 8. Taksofonų būdelės Konkurso laimėtojams yra perduodamos esamos būklės su nusidėvėjimo žymėmis, prieš adiduodant gavėjui jos yra kosmetiškai suremontuojamos. Su taksofonų būdelių būkle galite susipažinti čia: nuoroda į polapį.
 9. Jei laimėtojo pasiekti neįmanoma, arba jis neatsakė į jam siųstą elektroninį laišką per nustatytą laiką, laimėtojas praranda teisę į Prizą. Tokiu atveju, laikantis šių Taisyklių, laimėtoju bus išrinktas kitas Dalyvis.
 1. Bet koks tekstas, vaizdo įrašai, nuotraukos ar kitas turinys (toliau – Turinys), kuriuo Dalyvis pasidalins Konkurso registracijos formoje, turi griežtai atitikti šiuos reikalavimus:
  1. Turinys neturi pažeisti nė vieno asmens teisių ir negali būti šmeižikiškas;
  2. Turinys turi būti tinkamas bet kokio amžiaus asmenims ir turi visiškai atitikti teisės aktų reikalavimus;
  3. Turinyje neturi būti jokių žodžių ar vaizdų, kurie, Konkurso Organizatoriaus nuožiūra, yra laikomi įžeidžiančiais, seksualinio pobūdžio, grubiais, niekinančiais ar kitaip netinkamais;
  4. Idėjos, kurių Turinys neatitinka pateiktų reikalavimų, negalės dalyvauti Konkurse, todėl bus laikomos negaliojančiomis.
 2. Konkurso Organizatorius pasilieka teisę be perspėjimo iš Konkurso pašalinti idėjas, kurias jis laiko neatitinkančiomis šių Taisyklių, arba tuos Dalyvius, kurie pažeidė šias Taisykles.
 3. Konkurso Organizatorius turi teisę, esant reikalui, imtis pagrįstų veiksmų siekiant apsaugoti save nuo apgaulingų ar neteisėtų veiksmų, įskaitant, bet neapsiribojant tuo, kad gali prašyti Dalyvio patvirtinti savo tapatybę, amžių ir kitas svarbias detales.

Konkurso idėjų turinio panaudojimas

 1. Konkurso organizatorius gali viešinti laimėtojų sukurtą Turinį ir bet kokį Turinį, susijusį su Konkursu, bet kurioje savo interneto svetainėje arba socialiniame tinkle bet kada ir dėl bet kokios priežasties.
 2. Visi dalyviai suteikia Kampanijos organizatoriui neišimtinę, nemokamą, neatšaukiamą, amžiną, perleidžiamą licenciją naudoti pateiktą Turinį bet kokiems tikslams, įskaitant neribotą Kompanijos organizatoriaus produktų reklamą. Dalyvis atsisako visų teisių, kurias turi pateikiamas Turinys, kiek tai leidžia įstatymai.
 3. Kiekvienas Dalyvis užtikrina, kad jis yra tas asmuo, kuris yra Konkurse pateikto Turinio autorius ir tai, kad pateiktas Turinys atitinka nurodytas Turinio taisykles. Dalyvis turi atlyginti žalą Konkurso rengėjui ir laikyti jį neatsakingu už bet kokius nuostolius, žalą, įsipareigojimus, pretenzijas, veiksmus ar reikalavimus, įskaitant, bet neapsiribojant, pagrįstus teisinius mokesčius, tiesiogiai ar netiesiogiai atsirandančius dėl šio punkto pažeidimų.

Bendrosios nuostatos

 1. Organizatorius pasilieka teisę, taksofonai.lt informavus iš anksto prieš 5 dienas, pakeisti šias Taisykles.
 2. Organizatorius turi teisę pavesti Konkurso organizacinius klausimus vykdyti savo parteriams. Tokiu atveju prieš Dalyvius atsakingas išlieka Organizatorius.
 3. Organizatorius neatsako už Kampanijos sustabdymą dėl nenugalimos jėgos ar kitų aplinkybių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus.
 4. Organizatorius nėra atsakingas už: (a) idėjas, kurios yra negaunamos dėl sistemos klaidų ir kitų priežasčių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus; (b) bet kokios kompiuterinio tinklo klaidos ar gedimo; (c) bet kokius trukdžius, nuostolius ir praradimus, kurie atsirado dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus; arba (d) dėl bet kokių klaidų, kurias padarė Dalyvis.
 5. Dalyviai sutaria, kad Organizatorius neatsako už jokią žalą, nuostolius ar praradimus, atsiradusius dalyvaujant Kampanijoje, ar dėl Kampanijos, tiek, kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus.
 6. Dalyvių asmens duomenis Organizatorius renka ir tvarko vadovaujantis Privatumo politika.
 7. Kampanijai yra taikomi atitinkami Lietuvos teisės aktai.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje https://taksofonai.lt/

taksofonai.lt nuotr.

 1,328 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes