Gvido Taurinsko nuotr.

Šeštadienį Kretingoje švietė saulė ir skambėjo muzika. Visus, išsiilgusius šilumos ir gerų emocijų, į miesto Rotušės aikštę sukvietė Gatvės muzikos diena. 

Šventinę dieną pravėrė Kretingos meno mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblio vaikinukai, kurie nepagailėjo ritmo, garso ir geros nuotaikos.

Vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio grupė MoDans, lyg rožinis vėjo gūsis į aikštę įnešė judesio ir laisvės.

Po žavaus merginų pasirodymo scenoje suskambo ‘Spalvinga nata” – Kretingos rajono, Kartenos skyriaus mergaičių vokalinė grupė, vadovaujama Jūratės Norkuvienės. Dailiai ir spalvotai pasipuošusios mergaitės sušildė ne vieno žiūrovo širdį.

Kretingos rajono kultūros centro šiuolaikinio šokio moterų grupė MiViJa nepaliko abejingų – moterys sužavėjo tiek jauną, tiek pagyvenusį.

Po įspūdingo moterų pasirodymo į sceną žengė svečiai iš Kartenos –  tik žemaitiškai dainuojanti grupė “Vo Tėp”, vadovaujama Rimanto Varkojaus. Ugningi žemaičiai ne vieną kretingiškį privertė prisiminti savo tarmę, kilmę ir būdą.

Pabaigai visus kartu padainuoti pakvietė jaunatviška Kretingos Pranciškonų gimnazijos muzikos grupė ir jos vokalistė Dominyka Gudauskaitė.

Ir “Švyturys” šventėje buvo, šoko, nesnaudė ir smagių akimirkų prigaudė.

Gvido Taurinsko nuotr.

« 1 2 »

Autorės nuotr.

 4,133 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes