Kaip rašo šalies žiniasklaida, praeityje garsus aukštaūgis, buvęs Žalgirio ir Lietuvos rinktinės puolėjas Gintaras Einikis turi realų šansą sugrįžti į didijį krepšinį. G.Einikis gali papildyti LKL čempionate žaidžiančią „Gargždų“ komandą. Apie tai prieš pat gargždiškių dvikovą LKL pirmenybėse papasakojo komentatorius Vaidas Čeponis.

G.Einikis trenerio duonos jau yra ragavęs Rusijoje, Saratovo klube. Todėl „Gargždų“ komandai, kuri sekmadienį startavo LKL čempionate Klaipėdoje ir nusileido Kauno “Žalgiriui” aukštaūgio patirtis gali būti naudinga.

V.Čeponis prieš rungtynes viešai pareiškė, kad „Gargždai“ į savo gretas vilioja legendinį Lietuvos krepšininką 53 metų G.Einikį. Jis turėtų papildyti trenerių štabą, tačiau būtų atsakingas už aukštaūgių parengimą – treniruotų vidurio puolėjus.

Ir neva G.Einikis jau sutiko su siūlymu ir greitai taps komandos nariu. „Gargždų“ komandos vadovas Ovidijus Jokubaitis jam pateikė pasiūlymą.

“Dar pasitikslinau tą faktą, pasikalbėjau su Gintaru Einikiu. Jis turėtų greitu metu prisijungti prie „Gargždų“ komandos ir vidurio puolėjai gaus gerų patarimų“, – tikino V.Čeponis.

Gintaras Einikis gimė 1969 metais rugsėjo 30 d. Kretingoje, mokėsi Kūlupėnų vidurinėje mokykloje.

Jis yra vienas geriausių ir tituluočiausių Lietuvos krepšininkų, buvęs Nacionalinės rinktinės narys. Taip pat – Lietuvos rekordo savininkas. 1995 m. kovo 31 d. G. Einikis per rungtynes su komanda NECA (LKL sezonas 1994–1995 m.) įmetė 61 tašką. Vidurio puolėjas žaidė vos 24 min., bet per jas pataikė 30 iš 34 dvitaškių bei vienintelę mestą baudą ir surinko daugiau negu pusę komandos taškų. Tada Žalgiris laimėjo 120:85.

Šaltiniai: Lrtytas.lt, Tv3.lt, Wikipedia

 4,270 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes