Į tarptautinį jau daugiau nei 20 metų Olandijoje vyksiantį Waterpoort cup turnyrą Kretingos rajono karate mokykla „Shodan“ vyko itin kovingai nusiteikusi bei pasiruošusi. Nepaisant ilgos kelionės, shodaniečiai puikiai startavo šiose gilias tradicijas turinčiose varžybose ir iškovojo 2 aukso, 2 sidabro, 1 bronzos medalį.  Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš 8 Europos šalių, kurie atstovavo 26 klubams.

Čempionu savo amžiaus grupėje tapo Juozas Jonkus (Praniškonų gimnazija) ir Neda Liepa Galdikaitė (M.Daujoto progimnazija). Juozas pirmoje kovoje įveikė lenką Jerzy Baranowski, antroje kovoje olandą Marti Lubberns, o finale kitą lenką Tymon Jankowski. Neda pirmoje kovoje įveikė švedę Idde Hoffer, o antroje kovoje sukovojo lygiosiom su varžove iš Lietuvos, bei pateko į finalą, kuriame susitiko su klubo drauge Kotryna Kasnauskytė (Pranciškonų gimnazija), kuri savo grupėje įveikė abi varžoves. Po atkaklios bendraklubių kovos pergalė iškovojo Neda, o Kotryna pasipuošė vicečempionės taure.

Vicečempionu savo amžiaus grupėje tapo Vilius Danilevičius , o bronzos medalį iškovojo Kamilė Kontrimaitė (Vydmantų gimnazija).

Garbingai varžybose kovojo bei patirties sėmėsi Paulius Kaunas ir Emilis Girdenis.

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ Aivaras Baltmiškis, Lukas Kubilius, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas ir Dovydas Martišius džiaugias savo auklėtiniu startu tarptautinėse varžybose.

 

 613 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes