Ką gi, metus besitęsianti Zuikio odisėja jau eina į pabaigą ir jam į uodegėlę ugnimi ima alsuoti Drakonas. Šie metai liepsnojantys, karšti bei aistringi, todėl ypatingai seksis gimusiems po Ugnies stichija. Oro ženklo atstovai, sugebantys sukelti audrą vandens stiklinėje, bus pastebėti ne tik Drakono, bet ir spec. tarnybų. Gimę po Žemės pluta bus apdovanoti netikėtomis dovanomis, o atėję iš Vandens čiurkšlės pagaliau supras, kad gaisrininku gimęs prieš Drakoną nepapūsi.
Žaliojo medinio Drakono metus pasitinkant nepamirškite pasilepinti ugnyje ruoštais valgiais, pasipuošti mediniais papuošalais bei įnerti į žalios spalvos apatinius – taip ne tik pamaloninsite šių metų simbolį, bet ir užsitarnausite jo palankumą, nepaisant po kuria stichija esate gimę.
AVINAS.
„Bur bur bur balta avele, eikš paglostysiu vilnelę..“ tokių žodžių iš ugningojo Drakono nasrų tikrai neišgirsite, bet paglostytas tikrai būsite. Jūsų lauks neįtikėtinos pažintys, pasiūlymai ir milžiniškas karjeros šuolis. Pasistenkite sudalyvauti visur, kur tik kas sušvilps – taip atsidursite ne tik tinkamu laiku ar tinkamoje vietoje, bet ir atitinkamai pasikaustęs užkariausite pasaulį.

JAUTIS.
„Tam pačiam jaučiui odos du kartus nenudirsi“ – tarsi pats sau pasakys Drakonas ir švelniai brūkštelėjęs jam per pasturgalį, uždainuos: „truputį žemės, truputį saulės, truputį laimės visam pasauly, truputį džiaugsmo, vilties ir meilės – ir jaučiams žemėje gera bus..“

DVYNIAI.
„Kur du stos – visada daugiau padarys“ – įsitikins šių metų simbolis, netikėtai po Drakono medžiu radęs dvi šviežiai garuojančias krūveles. Nors liaudies patarlės liaudiškai sako, kad be š..o nebus ir grūdo – Drakonas išmintingai pasitrauks jiedviem iš kelio, nes po tokio akibrokšto neįmanoma nuspėti ką tuodu dar sugeba.

VĖŽYS.
Vidurvasaryje pasiuntęs šį atstovą ten, kur vėžiai žiemoja – Drakonas jo nesulauks net ir atėjus žiemai. Priežastis labai paprasta – eidamas atbulomis niekada neateisi laiku, nebent užsisegtum geriausią pasaulyje šveicarišką laikrodį ir dainuodamas „laiko nesustabdysi ir neatsuksi atgal“ imsi eiti į priekį.

LIŪTAS.
„Kai liūtas rodo dantis – nemanyk, kad jis juokiasi..“ netikėtai supras Drakonas, pamatęs išsišiepusio liūto grimasą po grėsmingai rėkiančia iškaba „Liūtai – ne avys“. Todėl stvers pirmą pasitaikiusią knygą, kuri pasirodys esanti atspari ugniai, vandeniui ir varinėms triūboms, pagamintoms iš kiniškos platinos.

MERGELĖ.
Seniai, seniai, kai Žemėje gyveno milijonai drakonų – pačios gražiausios mergelės atitekdavo jiems ir visam kaimui ramu būdavo ištisus metus. Šiemet, kai Žemėje telikęs vienas Drakonas – jo dėmesio ištroškusioms reiktų gerokai pasistengti – jis tikrai nepuls į kojas vos Jums sušvilpus. Ak, tiesa – didelė tikimybė, kad į Jūsų švilptelėjimą atsišauks Avinas, pasikaustęs galimybėms bei pasiruošęs pažinčiai.

SVARSTYKLĖS.
Niekada neklauskite alkano Drakono kas sveria daugiau – kilogramas plunksnų ar kilogramas vinių, nes būsite praryti su visomis vinutėmis, pūkais ir svarstyklėmis, kurios, net ir prarytos, rodys teisingą atsakymą. Bet juk kas teisus – nebūtinai gyvas.. „Gyvenu.. saulę turiu, dangų turiu, skristi galiu.. gyvenu..‘‘ beje, juk ir Drakono pilve galima dainuoti.

SKORPIONAS.
„Jei esi skorpiono draugas, tai dar nereiškia, kad tau negali įgelti bitė“ – vaikydamas aplink zujančias geltonauodeges, Drakonas pamažu trauksis nuo avilio, svajodamas apie medų, bičių duonelę, pienelį, žiedadulkes, pikį ir.. ko jau ko, bet svajonių šiemet netruks.

ŠAULYS.
„Šovė šovė tėvelis, šovė, šovė motinėlė, šovė, šovė visi vaikai..“ apsidairys Drakonas – ogi jau Šaulių sąjungoj tebesąs ir pridėjęs ranką prie krūtinės duoda ištikimybės priesaiką. Tik metams, dar spėjo pūstelėti ugnimi, įžiebdamas viltį, visiems tikintiems Drakono garbės žodžiu.

OŽIARAGIS.
„Prieš įsimylėdamas – išmok vaikščioti per sniegą nepalikdamas pėdsakų“ garsiai ištars Drakonas ir palinkės Ožiaragiui meilės: „meile, o meile, o mano pasauli, tikrai viskas bus gerai..“ Be abejo bus – Drakonas laikosi savo žodžio.

VANDENIS.
„Ištaškyti vandenį lengva, sunku jį surinkti..“ per petį paplekšnojęs Vandeniui draugiškai pasakys pagrindinis šių metų veikėjas ir, paslaptingai mirktelėjęs, padovanos kibirą. Lietuvišką.. beveik..

ŽUVYS.
„Vandenyje gerai jaučiasi žuvys, bet miršta ereliai“ – suvokęs paprastą tiesą, vandenyje žuvis, o padangėje erelius vis dar norės matyti Drakonas, tikėdamas, kad Auksinė žuvelė aplanko kiekvieną, nebijantį svajoti.

Ką gi, vasario 10- ąją į žemę įžengsiantis Drakonas šiandien dovanoja patarlėmis ir dainomis apipintą horoskopą, kuris jau pradėjo pildytis.. Vis dar netikite horoskopais? O Drakonais?… Jurga VALERY

 552 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes