Dviženklį pergalių skaičių „7bet-NKL“ sezone pasiekė „Kretinga“ (10-18), kuri namie 84:83 (24:16, 23:28, 19:19, 18:20) dramatiškai nugalėjo „Šilutę“ (7-22).

Šioje kovoje viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis ir tiksint paskutinei minutei priekyje buvo šeimininkai (82:81).

Tačiau likus 33 sekundėms į baudos aikštelę įsiveržęs Laurynas Balkūnas išprovokavo pražangą ir nuo baudų metimų linijos tiklus buvo abu kartus (83:82).

Po kretingiškių minutės pertraukėlės Mantas Ruikis pabandė laimę iš toli, bet metimas tikslo nepasiekė ir kamuolį puolime sugriebė Justas Žiubrys, kuris atidavė jį Mindaugui Stašiui.

„Kretingos“ lyderis paleido metimą iš vidutinio nuotolio ir persverė rezultatą likus 10 sekundžių (84:83).

Po šilutiškių pasitarimo lemiamoje atakoje taškus bandė pelnyti komandos naujokas Vilius Valuntonis, bet prasiveržimas buvo nesėkmingas ir kretingiškiai triumfavo.

Šeimininkų komandai Stašys per 28 minutes pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Šilutiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo Laurynas Balkūnas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 18 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 22 efektyvumo balai.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 22 (6/8 dvit., 2/6 trit.), Edgaras Danys 18 (5/7 dvit., 2/5 trit., 5 kld.), Mantas Ruikis 14 (3/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Roberts Dembskis 11 (2/7 dvit., 7/9 baud., 4 kld.).

„Šilutė“: Mykolas Ivanauskas (5/9 dvit., 5/8 baud., 5 atk. kam.) ir Laurynas Balkūnas (5/8 dvit., 5/5 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 18, Jalenas Warrenas 16 (2/4 trit.), Paulius Poška (4 kld.) ir Patrickas Joshua Robinsonas po 7.