Džiugi žinia visiems Palangos gyventojams ir svečiams – šiandien išduotas statybos leidimas naujam visuomeninės paskirties objektui Bangų gatvėje 11 A. Tai bus ne tik prekybos centro „Norfa“ namai, bet ir modernus sporto kompleksas su trimis uždarais teniso kortais.

Sporto ir prekybos paskirties pastatas bus pradėtas statyti jau šį pavasarį. Dviejų aukštų statinio pirmajame aukšte įsikurs prekybos centras, o antrajame – sporto ir laisvalaikio erdvės, įskaitant tris standartinių dydžių teniso kortus, skirtus ir profesionaliam sportui.

Be teniso kortų, antrajame aukšte bus įrengta mankštos erdvė, rūbinės su dušais ir sanmazgais (pritaikytos ir žmonėms su negalia), apšilimo salė, administracinės bei aptarnavimo patalpos. Žiūrovai galės stebėti teniso varžybas specialiai tam skirtose tribūnose, talpinančiose daugiau nei 100 žmonių.

Projektuotojai taip pat numatė galimybę ant žemiausio korpuso stogo įrengti terasą su kavine ar poilsio zona. Sklype bus įrengta 116 automobilių stovėjimo vietų.

„Tai itin svarbus žingsnis dar labiau plėtojant Palangoje poilsio, pramogų ir sporto infrastruktūrą. Džiaugiamės, kad „Norfa“ skiria 50 procentų pastato ploto sportui ir taip prisideda prie jaunųjų sportininkų ugdymo“, – sakė Palangos meras.

Naujasis sporto ir prekybos centras – tai puiki žinia visiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį ir nori sportuoti ištisus metus, nepaisant oro sąlygų.

 259 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes