Modern female farmer with tablet on her wheat field

Balandžio 26 d. (penktadienį), 10.00 val. Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Kaimo turizmo sodyboje „Šilas” (adresas: Maksimonių g. 9, Maksimonių k., Varėnos r.) Lietuvos ūkininkių draugija organizuoja seminarą „Socialinis dialogas: kaimo plėtros dalyvių sutelktumo ir bendradarbiavimo  skatinimas, siekiant KPP kokybiško įgyvendinimo. Gerieji KPP pavyzdžiai“.

„Šiais metais planuojame suorganizuoti 8 seminarus atskiruose šalies rajonuose, kurių tikslas – dalintis žiniomis, informacija ir gerąja praktika apie kaimo plėtros politikos aktualijas ir įgyvendinimą. Taip pat gerinti KPP įgyvendinimo kokybę, pateikiant galimus bendradarbiavimo skatinimo ir informacijos sklaidos, komunikavimo tarp kaimo politikos dalyvių kaimo vietovėse būdus, kuriuos seminarų ciklo – darbo grupių ir konferencijų metu sugeneruos dalyviai. Šiandien kaime itin svarbu skatinti socialinę įtrauktį, skurdo mažinimą ir ekonominę plėtrą bei diskutuoti apie savivaldos organizacijų galią ir įtaką valdžios priimamiems sprendimams. Turime ne tik dalintis informacija, bet ir dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose, kad sustiprintume ūkininkių iniciatyvas iš apačios, paskatintume aktyviau dalyvauti reiškiant nuomonę ir įsitraukimą. Taigi seminarų metu laukia ne tik informacija apie kaimo plėtros dalyvių vaidmenį Kaimo plėtros programos priemonių įgyvendinime, bet ir daug diskusijų, darbo grupėse ir dalijimosi pamąstymais bei geraisiais pavyzdžiais. Todėl kviečiu visus, kuriems rūpi kaimo ateitis, dalyvauti seminaruose, teikti siūlymus ir iniciatyvas“, – sako LŪS pirmininkė Algimanta Pabedinskienė.

Planuojami seminarai:

2024 m. gegužės 3 d.(penktadienis) 10.00 val., Šilalės rajono savivaldybės Didkiemio seniūnija, adresas: Žvejų g.15, Didkiemio k., Šilalės r. sav.;

2024 m. gegužės 10 d. (penktadienis) 10.00 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, adresas: J. K. Chodkevičiaus g. 1B , Kretinga;

2024 m. gegužės 17 d. (penktadienis) 10.00 val. Biržų r. Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avių ūkis,  adresas: Dvargalių k. 1, Pačeriaukštės seniūnija, Biržų r.

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti:

Algimanta Pabedinskienė

Tel.nr. +370 699 35020, +370 698 48250

El. p. a.pabedinskiene@gmail.com

 120 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes