Kretinga tęsia pernai užgimusią tradiciją ir kviečia kretingiškius 771-ojo Kretingos gimtadienio proga savo miestui padovanoti išskirtinę dovaną – drauge pasodinti 771 naują medį ir žydintį krūmą. Augalų sodinimo akcija vyks šį penktadienį (gegužės 17 d.) 17.30 val.

„Praėjusiais metais į naujų medžių ir žydinčių krūmų sodinimo akciją įsitraukė šimtai kretingiškių, o jubiliejų švenčiančiai Kretingai buvo padovanota didžiausia dovana, džiuginsianti miestiečius ir svečius ne vienerius metus. Tad nedvejodami nusprendėme šią tradiciją tęsti bei vėl pakviesti kretingiškius papuošti savo miestą naujais augalais“, –  sakė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Šiemet Kretingoje nauji medžiai ir žydintys krūmai – beržai, alyvos, lanksvos, liepos ir juodalksniai – bus sodinami Žemaitės alėjoje ir Taikos gatvėje. Iš viso numatyta pasodinti 771 augalą.

Norintys prisijungti prie sodinimo akcijos penktadienį 17.30 val. laukiami Žemaitės alėjoje (prie parduotuvės „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelės) bei Taikos ir Melioratorių gatvių sankryžoje.

Sodinamais augalais pasirūpins Kretingos miesto seniūnija. Akcijoje dalyvausiantys kretingiškiai yra kviečiami atsinešti savo kastuvus, grėbliukus, laistytuvus ir pirštines.

Akciją „Gimtadienio proga Kretingai – nauji medžiai ir krūmai“ inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono savivaldybė.

Daugiau informacijos el. p. albertas.barauskas@kretinga.lt  arba tel. +370 610 67605.

 228 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes