Uždarajai akcinei bendrovei „Kretingos autobusų parkas“ šiuo metu vadovauja Eksploatacijos skyriaus viršininkė Vilma Kancerevičienė. Buvęs direktorius Arvydas Dyburys atsistatydino.
Šaltiniai Kretingos rajono savivaldybės administracijoje patvirtino, kad A. Dyburys atsistatydino savo noru. Jo prašymas atleisti iš užimamų pareigų buvo kiek netikėtas savivaldybės administracijai. Pasak šaltinių, meras Antanas Kalnius bandė įkalbėti buvusį direktorių likti vadovaujančiose pareigose, tačiau A. Dyburio sprendimas buvo galutinis.
Kretingos autobusų parkui laikinai vadovauti paskirta Eksploatacijos skyriaus viršininkė V. Kancerevičienė.
Apie buvusią sudėtingą psichologinę situaciją Kretingos autobusų parke kovo mėnesio savivaldybės tarybos posėdyje iš kretingiškių tribūnos kalbėjo Antanas Rimkus. Tarybos narių dėmesį jis atkreipė į direktoriaus daromus Darbo kodekso pažeidimus. Neva direktoriaus nurodymu į darbą būna iškviečiami darbuotojai, turintys nedarbingumo lapelius. Tada A. Rimkus minėjo ir atvejį, kai į darbą atėjo darbuotojas, turintis akivaizdžių girtumo požymių. Tada tik po primygtinų darbuotojų, tačiau ne parko administracijos, reikalavimų darbuotojas buvo patikrintas alkotesteriu ir įtarimai pasitvirtino. Kovo mėnesį iš kretingiškių tribūnos buvo atkreiptas dėmesys į autobusų parko dispečerių darbo sąlygas: jos tiesiog nepakeliamos, jau bent pora moterų jų atsisakė, padirbusios vos mėnesį. A. Rimkus teigė, kad parko direktorius galimai ignoruoja kolektyvinę sutartį, nes jau beveik penkeri metai nebuvo sušauktas nė vienas bendras susirinkimas.
Pagal galiojančią tvarką turi būti skelbiamas konkursas autobusų parko direktoriaus pareigoms užimti.

 602 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes