Po ilgo ir intriguojančio laukimo vakar pagaliau iškilmingai paskelbta, kokie Lietuvos restoranai gavo pirmąsias mūsų šalyje „Michelin“ žvaigždutes ar pirmieji bei pirmąsyk buvo įtraukti į prestižinį gurmanų bei restoraninio turizmo gidą „Michelin“.

Tarp tų 26 Lietuvos restoranų, kurie įveikė slaptųjų ir niekada savo tapatybių neatskleidžiančių „Michelin“ vertintojų „egzaminus“, patiko pastariesiems bei pateko į kategoriją „Selected by Michelin“, yra Palangos restoranas „Vila Komoda“, veikiantis atkurtoje ir gražiai prižiūrimoje istorinėje Tiškevičių viloje.

„Michelin“ vertintojai, kurių komandoje yra skirtingų pasaulio šalių atstovai, vadovaujasi standartizuotais ir bet kurioje pasaulio valstybėje vienodais vertinimo kriterijais. Tai reiškia, kad „Vila Komoda“ ir mūsų kurortas Palanga patenka į pasaulinį gastronominio turizmo gidą kaip rekomenduojami aplankyti viso pasaulio šios ypač aktyvios, skaitlingos bei populiarios turizmo šakos gerbėjams.

Tad kuo didžiausi sveikinimai visai restorano „Vila Komoda“ komandai bei šefui Martynui Meidui, gavus raudonąjį „Michelin“ diplomą – didžiuojamės Jumis!

Sveikiname ir pirmuosius Lietuvoje restoranus, įvertintus viena „Michelin“ žvaigždute. Tai sostinėje veikiantys Demo“, „Džiaugsmas“, „Nineteen18“ ir „Pas Mus“. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės, turistų gausos bei tikimės, jog jie savo rezidencijas atidarys ir didžiausiame Lietuvos kurorte Palangoje.

 248 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes