Policijos pareigūnai aiškinasi Skuodo rajone įvykusią šeimos tragediją, kurios metu, kaip įtariama, įvykdyta žmogžudystė. Sekmadienio vidurdienį neblaivus vyras nušovė moterį, o netrukus ir pats nukentėjo nuo kito, pirminiais duomenimis, gintis priversto šeimos nario. Į namus, kur įvyko kruvinas konfliktas, skubėjo ir „Aro“ pareigūnai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Klaipėdos AVPK) pareigūnai narplioja sekmadienį galimai įvykdytą žmogžudystę.

Pranešama, kad apie 12.18 val. Skuodo rajone esančiame Vižančių kaime namuose, konflikto metu 1969 m. gimęs vyras sužalojo 1980 m. gimusią moterį.

Auka dėl šautinės žaizdos apie 13.52 val. reanimuojama greitosios medicininės pagalbos automobilyje mirė.

Pirminiais duomenimis, taip nelaimės vietoje buvęs asmuo pasielgė, nes gynėsi nuo smurtautojo.

Atvykę rinktinės „Aras“ pareigūnai sulaikė mirtinai moterį sužalojusį vyrą. Šaulys dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Tragiškos istorijos dalyviai, pasak policijos, susiję giminystės ryšiais.

Pareigūnai įvykio vietoje rado ir paėmė medžioklinį šautuvą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 3 p. ir 129 str. 2 d.

Baudžiamajame kodekse numatoma, kad tas, kas nužudė savo artimąjį giminaitį ar šeimos narį, baudžiamas laisvės atėmimu nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Moterį nušovęs vyras policijai buvo žinomas, tačiau nebuvo teistas. Į teisėsaugos akiratį asmuo buvo patekęs dėl to, kad smurtavo. Prieš kurį laiką šaulys buvo gavęs vadinamąjį smurto orderį.

 397 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes

Parašykite komentarą

TAIP PAT SKAITYKITE