Aiškėja galimų kandidatų į Seimo narius pavardės, kuriuos politinės partijos kelia Kuršo vienmandatėje apygardoje. Kuršo apygarda apima dalį Kretingos ir dalį Skuodo rajonų.
Praėjusią savaitę Kretingoje apsilankęs politinės partijos „Nemuno Aušra“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pristatė ne tik savo naujos partijos programos gaires, bet ir nuo jos kandidatuosiantį atstovą.
Tai Valdas Rupšys. Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklapyje nurodoma, kad per praėjusius vietos savivaldos rinkimus šis asmuo kandidatavo nuo Krikščionių partijos Lazdijų rajone. V.Rupšys gimė Tauragės r. 1969 metais, turi verslo vadybos magistro ir taikomosios elektronikos inžinieriaus diplomus. V.Rupšys 1997- 2011 metais dirbo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sekretoriaus pareigose.
Nepatvirtintais duomenimis Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, kurios pirmininkas Saulius Skvernelis, Kuršo apygardoje į Seimą kelia Kretingos ligoninės vadovo Romualdo Sakalausko kandidatūrą.
Anksčiau buvo skelbta, kad TS-LKD Taryba patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose 2024 m. Seimo rinkimuose. Kuršo apygardoje per rinkimus atstovaus – Agneta Ladek, šiuo metu einanti Vidaus reikalų viceministrės pareigas.
Prieš mėnesį Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) patvirtino kandidatų sąrašus į Lietuvos Respublikos Seimą daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose. Nuo šios partijos Kuršo apygardoje kandidatuos Kretingos r. savivaldybės tarybos narė Violeta Turauskaitė.
Kol kas dar nėra duomenų ar Antanas Vinkus Kuršo apygardoje dar kartą sieks Seimo nario mandato. Nepatvirtintais duomenimis jo kandidatūrą gali kelti Regionų partija.
„Švyturio“ informacija

 208 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes

Parašykite komentarą

TAIP PAT SKAITYKITE