Aurum 1006 km lenktynės Palangoje: automobilių sporto ir pramogų fiesta jau šį šeštadienį
Liepos 19-ąją, šeštadienį, Palanga taps Lietuvos automobilių kultūros epicentru – čia vyks vienas didžiausių metų renginių automobilių sporto gerbėjams – „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės. Šis renginys ne tik pritraukia geriausius šalies ir užsienio lenktynininkus, bet ir siūlo gausybę pramogų visai šeimai bei technikos entuziastams.
Lenktynės, kurios kausto dėmesį
Pagrindinis renginio akcentas – „Aurum 1006 km“ lenktynės, startuos lygiai 12 val. Trasos asfaltą mindys profesionalios komandos, kurios varžysis ištvermės lenktynėse dėl pergalės ir prestižo. Šios lenktynės – tikras technikos, taktikos ir žmogiškųjų galimybių išbandymas.
Memel Motor Fest – šventė akims ir ausims
Tuo pačiu metu prasidės ir „Memel Motor Fest“ automobilių paroda, kuri veiks nuo 12 iki 15 val. Čia lankytojai galės apžiūrėti unikalius, galingus ir kruopščiai restauruotus automobilius iš visos Lietuvos bei užsienio.
Vėliau, 15 val., šie automobiliai išriedės į garsiausią Palangos gatvę – J. Basanavičiaus prospektą, kur vyks įspūdingas paradas. Antroji parodos dalis vyks nuo 17.30 iki 19 val., todėl tie, kurie nespėjo pamatyti visko anksčiau, turės dar vieną progą.
Garso entuziastų dvikovos – 1006 km dB Drag
Nuo 12:30 iki 16:30 val. vyks 1006 km dB Drag kvalifikacija ir ketvirtfinaliai – renginys, kuriame automobiliai demonstruos ne greitį, bet garsą. Finalas – 17–18 val. prie pagrindinės scenos – atskleis, kas šiemet pasižymi galingiausia garso sistema.
Pramogos iki vakaro
Renginio žiūrovų laukia ir daugiau smagių akimirkų – 19:30 val. vyks „Technitis žiūrovų slalomas“ nugalėtojų apdovanojimai, o dieną vainikuos vakaro koncertas ir DJ pasirodymas nuo 20:00 val. – tobula proga atsipalaiduoti po adrenalino kupinos dienos.
„Švyturio“ inf.
