Jau tre?i? sezon? ?Minijos? klube rungtyniaujan?iam legionieriui Antonui Solovyevui, kaip ir visai komandai, sunkiai sekasi surasti sav?j? ?aidim?. ?Real moment? nuotr.

Pra?jus? ?e?tadien? Kretingos futbolo klubas ?Minija? su?aid? Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 7-ojo turo rungtynes Vilniuje ir nusileido ?vietos? ?Vy?io? komandai rezultatu 0:5.

Neranda pergal?s recepto
Tai buvo net tre?iosios ?minijie?i?? rungtyn?s per savait?.
Iki rungtyni? Vilniuje ?kretingi?kiai? dar rungtyniavo savo nam? aik?t?je prie? Alytaus ?Dainav?? bei Marijampol?s ?Sud?v??.

Rungtyni? nugal?tojas paai?k?jo per 16 minu?i?
Rungtyni? prad?ia ?Minijai? susiklost? tragi?kai.
Jau 3-i?j? rungtyni? minut? ?Vyt?? ? priek? i?ved? Aldas Korsakas. Praleid? greit? ?vart? ?minijie?iai? sutriko ir po 10-ies minu?i? sm?giu galva var?ovai rezultat? padvigubino.

Pasi?ym?jo Ibrahima Sourah.
Netrukus sek? ir dar vienas sm?gis.16-? minut? i? 25 metr? ??ov?? ?Vy?i?? saugas Alex Kyeremeh, taip pasiusdamas ?minijie?ius? ? ?nokaut??.

Kretingos komanda nebeatsigavo
Po tokio ??alto du?o? rungtyni? prad?ioje ?kretingi?kiai? taip ir neatsigavo. Negana to, besibaigiant pirmajai rungtyni? daliai ?Vilniaus? futbolininkai peln? ir ketvirt?j? ?vart? ? ?Minijos vartus.
Antrajame k?linyje vaizdas aik?t?je ?iek tiek pasikeit?. Kelias pavojingesnes atakas sureng? ir ?Minija?, ta?iau ?var?io pasiekti nepavyko.
64-?j? minut? paskutin? ?ta?k?? rungtyn?se pad?jo kitas ?Vy?io? legionierius Cyrille Tchamba, kuris atsid?r?s vienas prie? ?minije?i?? vartinink? Eimant? Brezg? nepaliko jam joki? ?ans?.

Per paskutin? rungtyni? pusvaland? daugiausiai veiksmo vyko aik?t?s viduryje ir daugiau ?var?i? niekas nebepeln?. Tad Vilniuje teko pripa?inti triu?kinan?i? var?ov? persvar? rezultatu 0:5.
Minijos sud?tis: Eimantas Brezgys, Neilas Urba, Deividas ?iu?a, Tomas Gvazdinskas, Antonas Solovyevas, Gvidas Ju?ka(kap), Ainis Vilavi?ius, Dominykas Jako?i?nas, Gustas Gumbaravi?ius, Gabrielis Bezerra, Ernestas Andriu?is.
Po keitimo: Valdas Ja?montas, Laurynas Bau?a, Aidas Pipiras, Erikas Jonauskis, Sibusiso Magwaza.

Namuose laukia dvikova su lygos nugal?tojais
Jau ?iandien 17 valand? ?Minijos? laukia dar vienas labai paj?gus var?ovas. ? Kreting? atvykst? pra?jusio sezono LFF 1-os lygos nugal?tojai Tel?i? ?D?iugo? futbolininkai.
?i komanda po s?kmingo pra?jusio sezono puosel?jo viltis ?aisti ir Lietuvos auk??iausioje lygoje, ta?iau paskutin? minut? savo ketinim? atsisak?.
?Tel?i?kiai? i?laik? pra?jusi? met? komandos branduol? kur? sudaro: gyn?jas Tomas Rapalavi?ius, saugas Davidas Arlauskis, bei puol?jas Andrius Lipskis.
Tarpsezoniu ?D?iugas? pasipild? keliais paj?giais legionieri?, kurie netruko tapti vienais svarbiausi? ginkl? futbolo kovos lauke. Tad Kretingos komandos laukia dvikova su itin paj?giais prie?ininkais.
Komand? pozicijos lentel?se
Po 7 tur? Tel?i? ?D?iugo? komanda yra i?kovojusi 5-ias pergales. Dvejas rungtynes su?aid? lygiosiomis ir su 17-olika ta?k? yra 1-oje lentel?s vietoje.
?Minija? po 7 tur? yra surinkusi vos 2 ta?kus ir rikiuojasi 12 lentel?s pozicijoje.
Tarpusavio dvikovose prana?umas – v?lgi ?D?iugo? komandos pus?je.
Pra?jus? sezon? i?vykoje ?tel?i?kiai? buvo stipresni rezultatu 5:1, o Kretingoje vykusi dvikova po atkaklios kovos baig?si taipogi ?D?iugo? pergale rezultatu 3:2.

Ateikime ?? vakar? palaikyti savo miesto komandos savo mieste!