Ainiui Vilavi?iui, kaip ir visai ?Minijos? komandai, sunkiai sek?si stabdyti rezultatyviausi? 1 lygos ?aid?j? Meinard? Mikul?n?. FK ??algiris? nuotr.

Pra?jus? ?e?tadien? Kretingos ?Minijos? futbolo klubas LFF 1 lygos 11-ojo turo rungtyn?se i?vykoje rezultatu 1-3 nusileido Vilniaus ??algirio B? komandai ir prarado bet kokius ?ansus patekti ? stipriausi? komand? a?tuonetuk?.

Pralaim?jim? nul?m? prasta k?lini? prad?ia
Rungtyni? prad?ioje n? viena komanda netur?jo ry?kesn?s ?aidybin?s persvaros ir visas ?aidimas daugiausiai vyko aik?t?s viduryje.
15 minut? po pakelto kampinio var?ovai i?siver?? ? priek?, kai auk?tai ??ok?s ir niekieno nedengiamas, ?vart? galva peln? Nojus Stankevi?ius. Praleid? ?vart? ?minije?iai? sunkiai rado keli? prie var?ov? vart? ir per vis? pirm?j? k?lin? nieko ?sp?dingo nebesuk?r?.

Blogiausias scenarijus
Antrasis k?linys ?Minijos? komandai prasid?jo pa?iu blogiausiu galimu scenarijumi. 50 minut? v?l po pakelto kampinio ??algirio B? persvar? padidino Meinardas Mikul?nas.
Praleid? antr?j? ?vart? ?minijie?iai? sutriko ir sunkiai rado keli? prie var?ov? vart?.
59 minut? jaunieji ??algirie?iai? galutinai i?sprend? ?i? rungtyni? nugal?tojo klausim?, kai sm?giu i? arti tre?i?j? komandos ?vart? peln? Ervinas Vilkaitis.

Ainiui Vilavi?iui, kaip ir visai ?Minijos? komandai sunkiai sek?si stabdyti rezultatyviausi? 1 lygos ?aid?j? Meinard? Mikul?n?.

Per paskutin? rungtyni? pusvaland? abi komandos ?aid? gan atvir? futbol?, o besibaigiant rungtyni? laikui 85-? minut? puikiu baudos sm?giu ?Minijai? garb?s ?vart? peln? Sibusiso Magwaza.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavi?ius (kapitonas), Deividas ?iu?a, Gustas Gumbaravi?ius, Simonas Ju?ka, Neilas Urba, Valdas Ja?montas, Sibusiso Magwaza, Anton Solovyev, Gabriel Bezerra, Joao Ferreira.
Po keitimo: Erikas Jonauskis, Ernestas Andriu?is, Lukas Jakumas.

Prarado visus ?ansus patekti ? a?tuntuk?
Po pralaim?jimo Vilniaus ??algirio B? ekipai ?Minija? prarado bet kokius ?ansus patekti ? stipriausi? komand? a?tuntuk?.
Tai rei?kia, kad ?minije?i?? lauks dar 5 rungtynes su komandomis, kurios kaip ir ?Minija?, pasibaigus pirmojo rato kovoms lentel?je rikiuosis 9-14 vietose.
Pirm?j? sezono dal? ?kretingi?kiai? u?baigs Vilniuje, kur rungtyniaus prie? ?BFA? komand?.