Pastaruoju metu "minijie?iai" turi vis daugiau prog? d?iaugtis ne tik pager?jusiu ?aidimu, bet ir i?kovotomis pergal?mis. Real moments nuotr.

Pra?jus? ?e?tadien? Kretingos ?Minijos? futbolo klubas LFF 1 lygos 12-ojo turo rungtyn?se savo ?i?rov? akivaizdoje atsities? po paskutinio pralaim?jimo Vilniuje prie? ??algirio B? ekip? ir po puikiai su?aisto antrojo k?linio rezultatu 4:0 ?veik? kitos sostin?s komandos ?Riteriai? dublerius.

Keturi ?var?iai antrajame k?linyje u?tikrino pergal?
Rungtynes aktyviai prad?jo, nepaisant lietingo oro, gan gausiai susirinkusi? sav?j? ?i?rov? palaikomi ? minijie?iai?. Jau per pirmosiomis rungtyni? minut?mis net dvi puikias progas pasi?ym?ti ?i??vaist?? du ?Minijos? legionieriai, Sibusiso Magwaza ir Joao Ferreira, kurie po puiki? perdavim? buvo atsid?r? vieni prie? var?ov? vartinink?.

U? nerealizuotas progas ? kretingi?kiai? vos nebuvo nubausti, kai besibaigiant pirmajam k?liniui, tolimu sm?giu m?s? komandos vartininko Eimanto Brezgio sugeb?jimus patikrino ?Riteri? B? saugas Justinas Marazas.
Antrasis k?linys, kaip ir pirmasis prasid?jo aktyviu ?Minijos? ?aidimu, tik ?iuo atveju susikurtas progas jau pavyko realizuoti. 49-aj? rungtyni? minut? po gra?ios kombinacijos ir keletos puiki? perdavimu, vienas prie? var?ov? vartinink? atsid?r? ?aid?iantysis ?minijie?i?? vyriausiasis treneris Gvidas Ju?ka ir tiksliu sm?giu peln? pirm?j? rungtyni? ?vart?.

Ir po ?var?io nesustojo
Po ?var?io ?kretingi?kiai? nesustojo ir vos po a?tuoni? minu?i? padidino savo persvar?. Po perdavimo i? aik?t?s gilumos visi?kai vienas prie? var?ov? vartinink? atsid?r? ?Minijos? puol?jas Joao, kurio sm?g? atr?m? var?ov? vartininkas Geraldas ?irvinskas, ta?iau pirmasis prie at?okusio kamuolio prib?go aik?t?s ??eiminink?? saugas Gabrielis Bezerra ir peln? antr?j? rungtyni? ?vart?.

Per likus? pusvaland? komandos ?aid? gan?tinai atvir? ir ?akiai patraukl?? futbol?, ta?iau ?var?iai buvo pasiekti tik besibagiant rungtyn?ms ir juos ?mu?? tik ?minijie?iai?. 87-?j? rungtyni? minut? po perdavimo i? aik?t?s kra?to, savo pirm?j? ?vart? oficialiose rungtyn?se atstovaujant ?Minij??, ?mu?? jauniausias komandos ?aid?jas Aidas Pipiras, kuris buvo pripa?intas geriausiu ?kretingi?ki?? komandos ?aid?ju ?iose rungtyn?se.
Tiksint paskutin?ms rungtyni? prid?to laiko sekund?ms sav?j? ?vart? ?mu??, pad?damas galutin? ta?k?, ir ?minijie?i?? puol?jas Joao.
Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys, Klorain Wanda, Gustas Gumbaravi?ius, Ainis Vilavi?ius (kapitonas), Simonas Ju?ka, Gvidas Ju?ka, Neilas Urba, Valdas Ja?montas, Sibusiso Magwaza, Gabrielis Bezerra, Joao Pereirra.
Po keitimo: Antonas Solovyevas, Laurynas Bau?a, Aidas Pipiras, Lukas Jakumas.

Pirm?j? sezono dal? u?baigs Vilniuje
?iandien ?Minijos? laukia paskutin?s rungtyn?s pirmajame rate. Tryliktojo turo dvikovoje Kretingos miesto komanda jau ketvirt? kart? ?ias metais ?vie??s? Vilniuje, kur susitiks su lygos autsaideriais ?BFA?, kuri? galima dr?siai vadinti jauniausia pirmenybi? komanda. Komand? sudaro ?vietiniai? Baltijos futbolo akademijos aukl?tiniai, i? kuri? nema?a dalis tik pratinasi prie vyr? futbolo.
Pra?jusiame sezone Kretingoje savo var?ovus FK ?Vilnius? “Minija” ?veik? rezultatu 2:0, o pirmojo rato dvikovoje, vykusioje Vilniuje, po rezultatyvios dvikovos buvo patirta nes?km? rezultatu 4:5.

Po pertraukos lauks dar penkios rungtyn?s
Po rungtyni? ?e?tadien? ?Minija? u?baigs pirmojo rato kovas ir tur?s dviej? savai?i? pertrauk?.
Pasibaigus dviej? savai?i? ?pauzei? Kretingos miesto futbolo klubo lauks dar 5-ios rungtyn?s su 9-14 viet? u??musiomis 1-os lygos komandomis ir kuri? trejos ?vyks Kretingoje.
Jau dabar ai?ku, kad savoje aik?t?je ?Minija? rungtyniaus prie? Vilniaus ?BFA? ir ??algiris B?, Kauno ??algir? B?. Taip pat lauks dvi i?vykos rungtyn?s Ma?eikiuose prie? ?Atmosfer?? ir dar vienas var?ovas, su kuriuo teks rungtyniauti, paai?k?s paskutiniame ture.