?Minijai ir v?l nepavyko sustabdyti rezultatyviausio ??algirie?i?? ?aid?jo Meinardo Mikul?no. ReAl Moments nuotr.

Pra?jus? sekmadien? Kretingos ?Minija? ?aid? paskutines rungtynes ?iame sezone, kur LFF 1 lygos pirmenybi? dvikovoje d?l 9-os vietos galutin?je turnyrin?je lentel?je savo ?i?rov? akivaizdoje po labai prastai su?aisto antrojo k?linio nusileido Vilniaus ??algirio B? ekipai rezultatu 1:4.

Pirmoji rungtyni? dalis visi?kai lygi
Paskutin? ?io sezono rungtyni? prad?ia nuo pat pirm?j? minu?i? ,,Minijai? nieko gero ne?ad?jo. Jau tre?i?j? rungtyni? minut? ? ?kretingi?ki?? vartus buvo paskirtas 11-os metr? baudinys. Prie kamuolio stojo rezultatyviausias ,,?algirio B? ?aid?jas Meinardas Mikul?nas, ta?iau atsp?j?s sm?gio krypt? Kretingos komand? i?gelb?jo puikiai su?aid?s vartininkas Eimantas Brezgys.
Vos negav? ??alto du?o? rungtyni? prad?ioje sukruto ir ?kretingi?kiai? ir po Joao Silvos sm?gio i? baudos aik?tel?s privert? savo sugeb?jimus pademonstruoti ir ??algirie?i?? vartinink? Gaudent? Ral?. Apskritai vis? pirm?j? k?lin? vyravo gan atviras futbolas, kuriame kamuolys retai u?silaikydavo aik?t?s viduryje.
37?? rungtyni? minut? po perdavimo i? aik?t?s kra?to ?Minijai? pavyko pelnyti pirm?j? rungtyni? ?vart?, kai koj? s?kmingai ky?tel?jo gyn?jas Ainis Vilavi?ius.
Deja, persvara ?minijie?iai? d?iaug?si neilgai. Besibaigiant pirmajam k?liniui 43-? rungtyni? minut? lygyb? rungtyn?se atstat? pavojingiausias ir vienas rezultatyviausi? 1 lygos ?aid?ju Meinardas Mikul?nas.

Tragi?kas antrasis k?linys
Antrojo k?linio pirmosios 15 minu?i? ?Minijai? nieko blogo ne?ad?jo. Puiki? prog? pasi?ym?ti tur?jo ?kretingi?ki?? puol?jas Joao Silva, bet vos i? keli? metr? pataik? ne ? var?ov? vartus, o tiesiai ? vartinink?.

Jau k?liniui persiritus ? antr?j? pus? prasid?jo ?minijie?i?? problemos. 66-? minut? po pakelto kampinio var?ovus ? priek? i?ved? Augustas Kapleris. Po praleisto ?var?io ?Minija? visi?kai ?subyr?jo? ir per paskutines 20 rungtyni? minu?i? var?ovai tiesiog k?r? pavojingus momentus prie aik?t?s ?eiminink? vart? ir du i? j? pasibaig? rezultatyviais sm?giais.
75-? minut? pasi?ym?jo ??algirio B? saugas Ervinas Vilkaitis, o 83-? rungtyni? minut? ?dubl?? ?ioje dvikovoje u?fiksavo ??algirie?i?? puolimo lyderis Meinardas Mikul?nas. Tad po labai prastai su?aistos antrosios rungtyni? dallies antr? kart? ?iame sezone ?Minijai? teko pripa?inti Vilniaus ??algirio B? prana?um?.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys, Deividas ?iu?a, Gustas Gumbaravi?ius, Klorain Wanda, Simonas Ju?ka, Ainis Vilavi?ius, Valdas Ja?montas (kapitonas), Neilas Urba, Anton Solovyev, Sibusiso Magwaza, Joao Silva. Po keitimo: Aidas Pipiras, Laurynas.

Fini?avo de?imtoje vietoje
?? LFF 1 lygos sezon? Kretingos ?Minijos? komanda u?baig? 10-oje turnyrin?s lentel?s vietoje. I? viso ?empionate dalyvavo 14 komand?, kurios var??si vieno rato sistema. Jam pasibaigus 8 daugiausiai ta?k? surinkusios komandos t?s? kovas d?l nugal?toj? vardo. Likusios 6 komandos, tarp kuri? ir ?Minija?, t?s? sezon? kovodami d?l 9 vietos.
Per vis? ?? sezon? LFF 1 lygoje ?Minija? su?aid? 18 rungtyni?, per kurias pasiek? 6 pergales, 3 dvikovas baig? lygiosiomis ir 9 kartus patyr? pralaim?jimo kart?l?.
Per visas pirmenybes ?minijie?iai? ?mu?? 33 ?var?ius, ? savuosius vartus praleido 38 var?ov? sm?gius.
Pagal u?imt? viet? ?iame sezone, yra nedidelis ?ingsnelis atgal, lyginant su pra?jusiame sezone u?imta 8 vieta LFF 1-oje lygoje, ta?iau, galima sakyti, kad ?Minija? i?lieka stabili ?i? pirmenybi? vidutiniok? ir pama?u ?sistvirtina lygoje.