?Minijietis? Shogo Osawa tapo tikru ko?maru ?Babrungo? gyn?jams. ReAl moments nuotr.

Kretingos ?Minijos? komanda LFF 1 lygos 19-o turo centrin?se rungtyn?se i?vykoje sur?m? ginklus su vietos Plung?s ?Babrungo? ekipa. Po puikiai su?aisto antrojo k?linio ?kretingi?kiai? pasiek? pergal? rezultatu 4:1 ir atsirevan?avo ?plungi?kiams? u? pirmajame rate savo aik?t?je patirt? pralaim?jim?.
Lygus k?linys su neigiamu rezultatu
Rungtyn?s Plung?s dirbtin?s dangos stadione prasid?jo, nei vienai komandai neturint ry?kesn?s persvaros. Toks ?aidimas ir buvo prakti?kai visas keturiasde?imt penkias minutes, primenantis savoti?k? ?valgyb? ir var?ovo silpn? viet? ie?kojim?.
Visgi vienas ?vartis ?iame k?linyje krito ? ?Minijos? vartus, kai po ??eisti kampinio ir Manto R?sio sm?gio kamuolys patogiai at?oko kitam ?Babrungo? ?aid?jui Domantui Valauskui, i? poros metr? atstumo i?vedusiam savo komand? ? priek?.

?Sprogo? puolime
Antrasis k?linys kardinaliai skyr?si nuo pirmosios rungtyni? dalies. Prab?gus vos minutei antrajame k?linyje po puikios kombinacijos sm?giu i? baudos aik?tel?s prieig? rezultat? i?lygino ?Minijos? legionierius i? Japonijos Shogo Osawa. Vos u? 4 minu?i? prie pat ?Babrungo? baudos aik?tel?s neleistinai buvo sustabdytas kitas atakuojantis ?minijie?i?? ?aid?jas Deividas ?iu?a.
Prie kamuolio stojo pirmojo ?var?io autorius S. Osawa ir meistri?ku sm?giu i?ved? savo komand? ? priek?. Prab?gus dar 6 minut?ms tas pats S. Osawa puikiu perdavimu i?ved? Deivid? ?iu?a ? dvikov? su ?Plung?s? vartininku, kuri? ?Minijos? saugas u?tikrintai laim?jo, taip dar labiau padidindamas savo komandos persvar?.
Tok? savoti?k? ?nokaut?? gave per 12 pirm?j? antrojo k?linio minu?i? ?Babrungo? futbolininkai sunkiai tramd? emocijas ir 73 minut? jos pavirto raudona kortele vienam i? ?plugi?ki?? ekipos legionieri? i? Brazilijos Viniciui Hess, grubiai prasi?engusiam prie? puikiai rungtyniavus? ?minijiet?? S. Osawa. Kretingi?kiai su malonumu pasinaudojo kiekybine persvara ir 80 minut? dar vienu ?var?iu ?Minijos? pergal? u?tvirtino Princas Odohas.
Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Gustas Gumbaravi?ius, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Vilius Kazlauskas, Deividas ?iu?a, Valdas Ja?montas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Raphael Tepe, Deivydas Gedvilas, Lukas Gujis, Deividas Pipiras,

Pergal? ? visos komandos nuopelnas
Komandos parodytu charakteriu ir ?aidimu liko patenkintas ir ?Minijos? vyriausiojo trenerio pareigas einantis Martynas Viluckas: ??i pergal?, manau, yra visos m?s? komandos nuopelnas. Likau patenkintas vis? vyr? parodytu noru, u?sidegimu. Vis? savait? sakiau savo komandai, kad ateis ta diena, kai mes tiesiog ?sprogsime? puolime, nes moment? susikuriame tikrai daug. ?i diena buvo kaip tik ?iandien. Did?iuojuosi savo komanda. ?ie vyrai yra tikri kovotojai.?
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys, Gustas Gumbaravi?ius, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Germanas Vaniuchinas (kapitonas), Deividas ?iu?a, Valdas Ja?montas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Rafhael Tepe, Mantas Gedutis.
Kretingos ?Minija? jau ?? ?e?tadien? LFF 1 lygos 20 ture savo aik?t?je bandys prat?sti pergali? serij?. Kretingos miesto stadione 17 valand? startuosian?iose rungtyn?se ?minijie?iai? priims kol kas tre?ioje lentel?s vietoje esan?ius Vilniaus ??algirio B? futbolininkus. Pirmoji tarpusavio dvikova baig?si ?sostin?s? ekipos pergale rezultatu 3:1.