?Minija? pergal? pl??te i?pl??? i? var?ov?. ReAl moments nuotr.

Kretingos ?Minijos? komanda LFF 1 lygos 20 turo rungtyn?se savo aik?t?je gerb?jams padovanojo puiki? pergal? rezultatu 3:2, ?veikdami tre?ioje lentel?s vietoje esan?ius Vilniaus ??algirio B? futbolininkus. M?s? miesto komandai pergal? atne?us? ?vart? ?mu?? jau tiksint teis?jo prid?tam laikui.

Abu ?var?iai ? po sm?gio galva
Rungtyn?s Kretingos miesto stadione aik?t?s ?eimininkams ?Minijos? futbolininkams prasid?jo labai nes?kmingai. Prab?gus vos trims minut?ms po ??algirio B? atakos kairiuoju kra?tu ir perdavimo ? baudos aik?tel? visi?kai laisvas galva sm?giavo ir sve?ius i? ?sostin?s? ? priek? i?ved? Romualdas Jansonas.
Gav? ??alto du?o? jau pirmosiomis akimirkomis ?minijie?iai? netruko rezultat? i?lyginti, kai 13 minut? ? baudos aik?tel? ?siver??s lygyb? atstat? Deividas ?iu?a.
Komandoms apasikeitus ?var?iais ?aidimas kuriam laikui aprimo ir daugiausiai kov? vyko aik?t?s viduryje. Visgi 31 minut? ? ?Minijos? vartus krito antrasis ?vartis. Po pakelto baudos sm?gio auk?tai pa?ok?s tiksliai galva ? vartus pramu?? ir antr? kart? ??algir? B? ?iose rungtyn?se i?ved? Ervinas Vilkaitis. ?is ?vartis buvo paskutinis ?simintinas momentas pirmajame k?linyje.

K?linys su nuostabia pabaiga
Antrojo k?linio prad?ioje ??alto du?o? gavo jau sve?iai i? Vilniaus. Su?aidus vos 4 minutes tiksliai realizav?s baudos sm?g? ?Minijai? i?lyginamaj? ?vart? ?mu?? Shogo Osawa. Po tokio s?kmingos antro k?linio prad?ios ?minijie?iai? ?iek tiek atsitrauk? prie sav?j? vart? ir kuriam laikui kamuolio kontrol? atidav? ??algirio B? ekipai, kuri did?iausi? pavoj? ?kretingi?ki?? vartams k?l? po standartini? situacij?. ?pus?jus k?liniui b?tent po vienos i? j? ?Minij?? puikiu ?uoliu i?gelb?jo vartininkas Eimantas Brezgys.
Sav?j? moment? tur?jo ir aik?t?s ?eimininkai, ta?iau paskutin?je atakos faz?je vis pritr?kdavo tikslumo. Kai atrod?, kad rungtyn?s pasibaigs kovingomis lygiosiomis, u? ?d?tas pastangas fort?na apdovanojo ?Minijos? futbolininkus. Po Princo Odoho perdavimo i? aik?t?s kra?to, kamuolio s?kmingai nepagavo ?vilnie?i?? vartininkas Gaudentas Ralys. Kamuolys nukrito visi?kai laisvam prie vart? atsid?rusiam ?minijie?i?? saugui Valdui Ja?montui, kuris j? ir pasiunt? ? tinkl?, taip atne?damas savo ekipai pergal?.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Germanas Vaniuchinas, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Vilius Kazlauskas, Deividas ?iu?a, Valdas Ja?montas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Deivydas Gedvilas, Lukas Gujis.

Parod? charakter?
??? pergal? parodo ? jei kovodamas ?dedi maksimalias pastangas ir atiduodi vis? ??ird?? d?l komandos draug?, tada tave ir lydi s?km?. R?bin?je ? tikrai puiki atmosfera ir tai persiduoda ? aik?t?. Jeigu ka?kur nusileid?iame var?ovams grei?iu, ?giu ar kitais komponentais, tikrai nesuleid?iame noru laim?ti ir u?sidegimu. Tik tokiu b?du yra pasiekiamos pergal?s.? ? komandos pasirodym? komentavo treneris M. Viluckas, ?io straipsnio autorius.
Laukia sud?tingas m?nuo
Kretingos ?Minijos? Rugs?jo m?nes? laukia trys rungtyn?s prie? LFF 1 lygos pirmojo penketo komandas. Dabar m?s? miesto futbolininkai tur?s dvi savaites pasiruo?ti paskutinei sezono daliai. Kitos rungtyn?s j? lauks rugs?jo 13 dien? Panev??yje prie? turnyrin?s lentel?s 4-oje vietoje ?engian?ius vietos ?Panev??io B? ekip?.
?? m?nes? ?minijie?i?? lauks ir dvejos rungtyn?s prie? lygos lyderius ?iauli? ?FA? ir Jonavos ?Jonavos? ekipas.
Kol kas Kretingos ?Minijos? komanda per 19 rungtyni? yra surinkusi 21 ta?k? ir LFF 1 lygos 14-os komand? rikiuot?je u?ima 10 viet?.