Kretingos futbolo komanda ?Minija? LFF 1 lygos 22 turo rungtyn?se savo aik?t?je pri?m? pirmenybi? lyderius ??iauli? FA? futbolininkus. Did?i?j? rungtyni? dal? pirmav? m?s? miesto futbolininkai visgi nusileido var?ovams i? ?iauli? rezultatu 1-2.

Puikus k?linys
Rungtynes Kretingos miesto stadione geriau prad?jo sve?iai i? ?iauli?, kurie per pirm?sias de?imt rungtyni? minu?i? tur?jo ry?ki? teritorin? persvar?, ta?iau i? jos nieko pavojingo i?spausti nesugeb?jo. K?liniui ?pus?jus ?iek tiek ?sidr?sino ir ?Minijos? futbolininkai. Po puikios kontratakos var?ov? vart? konstrukcijos stiprum? patikrino Deividas ?iu?a. ?is momentas, atrodo, ?u?ved?? kretingi?kius, kurie 27 rungtyni? minut? i?siver?? ? priek?. Po Saido Banco perdavimo ?var?iu pasi?ym?jo ?minijie?i?? atakos lyderis Princas Odohas.
Praleid? ?vart? ?Saul?s miesto? futbolininkai per?m? iniciatyv? ir baigiantis pirmajam k?liniui du kartus per vien? atak? grasino ?Minijos? vartams, ta?iau puikiai abiejuose epizoduose su?aid? vartininkas ir komandos kapitonas Eimantas Brezgys.

Abejotinas baudinys ir ?vartis paskutin? minut?
Antrajame k?linyje ir toliau teritorin? persvar? tur?jo sve?iai i? ?iauli?, ta?iau kantriai gynyboje ?aid? ?Minijos? futbolininkai nedav? var?ovams nieko sukurti prie sav?j? vart?.76 rungtyni? minut? ?vyko incidentas, kardinaliai pakeit?s rungtyni? eig?.

Eimantas Brezgys ne kart? gelb?jo savo komand?. ReAl moments nuotr.

Po auk?to perdavimo vienas i? ?iauli? futbolinink? krito baudos aik?tel?je. Teis?jas net nedvejodamas paskyr? 11 metr? baudin? ? ?minijie?i?? vartus ir, negana to, antra geltona kortele, kuri automati?kai pavirto ? raudon?, ?apdovanojo? D.?iu??. Tiksliai baudin? realizavo ?iauli?kis Justas Petravi?ius.
Per likusias rungtyni? minutes ?Minija? tik gyn?si nuo var?ov? atak? ir, kai atrod?, jog rungtyn?s pasibaigs lygiosiomis, tiksint paskutin?ms teis?jo prid?to laiko minut?ms, puik? reid? sureng? ??iauli?? ekipos puol?jas Ronaldas Misi?nas ir i?pl??? savo ekipai pergal?.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Vilius Kazlauskas, Gustas Gumbaravi?ius, Lo Pape Serigne, Laurynas Bau?a, Deividas ?iu?a, Said Bance, Shogo Osawa, David Kirzneris, Princas Odohas, Valdas Ja?montas. Po keitimo: Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Lukas Gujis, Aidas Pipiras.

Did?iavosi savo komanda
Komandos parodytu noru ir ?d?tomis pastangomis liko patenkintas ir komandos vartininkas E.Brezgys.
?Manau, parod?me charakter? ir ?iose rungtyn?se nusipeln?me daugiau. Jeigu ne tas abejotinas vienuolikos metr? baudinys ir keletas ?aid?j? trauma, b?tume ?iandien ?veik? lygos lyderius. Tikrai esu patenkintas vis? komandos draug? ?d?tomis pastangomis ir parodytu noru?, – kalb?jo ?Minijos? vart? sargas.

Lauks dar vien? lyderi? egzaminas
Penktadien? 18 val. LFF 1 lygos 23 turo rungtyn?se i?vykoje ?Minija? rungtyniaus prie? kit? ?empionato lyder? ? Jonavos FC ?Jonava? ekip?. Tai bus antroji tarpusavio dvikova ?iame sezone. Pirmajame susitikime Kretingoje, po paskutin? minut? pelnyto ?var?io, pajeg?sni rezultatu 2-1 buvo ?Jonavos? futbolininkai.