Eimantas ?ilius daug prisid?jo prie pergal?s. NKL nuotr.

?Kretingos? krep?inio klubas, rungtyniaujantis Nacionalin?je krep?inio lygoje, ketvirtadien? i?vykoje rezultatu 83-65 ?veik? Klaip?dos ?Nept?nas-Akvaservis? komand? ir naujus metus prad?jo svarbia pergale, leidusia pakilti ? 10 turnyrin?s lentel?s viet?.

Visk? i?sprend? tik paskutiniame ketvirtyje
Rungtynes Klaip?dos Bazi? valdymo centro sal?je geriau prad?jo kretingi?kiai, kurie, su?aidus 5 minutes, pirmavo rezultatu 11-6. Visgi antroji k?linio pus? jau s?kmingiau susiklost? ?Nept?nas-Akvaservis? krep?ininkams, kurie ne tik panaikino deficit?, bet ir laim?jo pirm?j? ketvirt? 18-15.
Antrasis k?linys jau visi?kai priklaus? ?Kretingos? ekipai, diktavusiai savo s?lygas abiejose aik?t?s pus?se. Puolime var?ovams m?s? miesto krep?ininkai atseik?jo 23 ta?kus , o patys praleido tik 14, ir ? ilg?j? pertauk? i?sine?? 6 ta?k? prana?um? 38-32.
Antr?j? rungtyni? pus? v?l galingiau prad?jo m?s? miesto krep?inio atstovai, kurie, ?pus?jus tre?iam k?liniui, pasiek? 12 ta?k? persvar?. Ta?iau jos iki ketvir?io pabaigos i?saugoti nesugeb?jo ir var?ovams leido j? suma?inti iki 5 ta?k?.
Lemiamame ketvirtyje ?Kretingos? komanda dominavo ? per pirm?sias tris k?linio minutes ?gijo 14 ta?k? persvar? ir, galima sakyti, ?u?dar?? klausim?, kas ?iadien laim?s rungtynes. Per likus? rungtyni? laik? vyko apylyg? kova, bet persvara labai nepasikeit?, ir m?s? miesto ekipa ?iuos metus prad?jo svarbia pergale, leidusia jau keturiomis pergal?mis atitr?kti nuo paskutin?s vietos.
?Kretingos? ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo po 18 ta?k? surink? Eimantas ?ilius ir Aidas Viskontas, 12 ta?k? peln? Rytis Zabita, 10 ta?k? prid?jo komandos naujokas Mintautas Mockus.
?Nept?no-Akvaservis? gretose naudingumu i?siskyr? 17 ta?k? peln?s Oskaras Pleikys ir 12 ta?k? surink?s Lukas Krei?montas.

Rokiruot? gyn?j? grandyje
Tarpu?ventyje ?vyko pasikeitim? ?Kretingos? komandos sud?tyje. Ekipa abipusiu susitarimu nutrauk? bendradarbiavim? su gyn?ju i? Klaip?dos Haroldu Saprykinu, kuris aik?t?je praleisdavo po 25 minutes, per kurias pelnydavo po 10,2 ta?ko. Ilgai pastiprinimo kretingi?kiams ie?koti neteko. Beveik tuo pat metu komand? papild?, LKL sezone atstovav?s Prien? ?Labas GAS? ekip?, jaunas 201 cm ?gio irgi klaip?dietis Mintautas Mockus, kuris stipriausioje ?alies krep?inio lygoje per 6 minutes rinkdavo po 2 ta?kus.

Puiku metus prad?ti geromis emocijomis
?Kretingos? krep?inio klubo vyriausiojo trenerio Arimanto Mikalo?iaus nuomone, visada labai smagu naujus metus prad?ti teigiamomis emocijomis. Norisi, kad jos lyd?t? komand? toliau kitose rungtyn?se, kurios, trenerio teigimu, bus sunkios ir tikrai ?temptos.
?Metus prad?ti pergale visada labai smagu. Ypatingai ?i pergal? svarbi, nes nugal?jome vienus i? savo tiesiogini? var?ov? d?l i?likimo lygoje ir dabar nuo j? atitr?kome jau keturiomis pergal?mis. Teigiamos emocijos nuo pirm? rungtyni? yra tikrai gerai, bet esame realistai ir suprantame, kad m?s? dar laukia labai daug sunki? dvikov? svetimose aik?t?se?, ? pasid?iaug?, bet kartu ir realisti?kai situacij? ?vertino treneris.
Kaune sieks revan?o prie? ??algirio? jaunim?
?Kretingos? ekipa jau ?iandien Kaune bandys pasiekti revan?? u? skaud? pralaim?jim? rezultatu 83-64 Nacionalin?s krep?inio lygos pirmajame rate. Kolkas jaunieji ?algirie?iai per 23 rungtynes yra i?kovoj? 14 pergali? ir u?im? 4 turnyrin?s lentel?s viet?. Rungtyn?s ?algirio treniruo?i? centre prasid?s 16 valand?. Tiesiogin? dvikovos transliacija NKL youtube paskyroje.