Dvi?enkl? pergali? skai?i? ?7bet-NKL? sezone pasiek? ?Kretinga? (10-18), kuri namie 84:83 (24:16, 23:28, 19:19, 18:20) dramati?kai nugal?jo ??ilut?? (7-22).

?ioje kovoje viskas sprend?si paskutin?mis rungtyni? akimirkomis ir tiksint paskutinei minutei priekyje buvo ?eimininkai (82:81).

Ta?iau likus 33 sekund?ms ? baudos aik?tel? ?siver??s Laurynas Balk?nas i?provokavo pra?ang? ir nuo baud? metim? linijos tiklus buvo abu kartus (83:82).

Po kretingi?ki? minut?s pertrauk?l?s Mantas Ruikis paband? laim? i? toli, bet metimas tikslo nepasiek? ir kamuol? puolime sugrieb? Justas ?iubrys, kuris atidav? j? Mindaugui Sta?iui.

?Kretingos? lyderis paleido metim? i? vidutinio nuotolio ir persver? rezultat? likus 10 sekund?i? (84:83).

Po ?iluti?ki? pasitarimo lemiamoje atakoje ta?kus band? pelnyti komandos naujokas Vilius Valuntonis, bet prasiver?imas buvo nes?kmingas ir kretingi?kiai triumfavo.

?eiminink? komandai Sta?ys per 28 minutes peln? 22 ta?kus (6/8 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo bal?.

?iluti?ki? nuo nes?km?s nei?gelb?jo Laurynas Balk?nas, kurio s?skaitoje per 31 minut? buvo 18 ta?k? (5/8 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyv?s perdavimai bei 22 efektyvumo balai.

?Kretinga?: Mindaugas Sta?ys 22 (6/8 dvit., 2/6 trit.), Edgaras Danys 18 (5/7 dvit., 2/5 trit., 5 kld.), Mantas Ruikis 14 (3/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Roberts Dembskis 11 (2/7 dvit., 7/9 baud., 4 kld.).

??ilut??: Mykolas Ivanauskas (5/9 dvit., 5/8 baud., 5 atk. kam.) ir Laurynas Balk?nas (5/8 dvit., 5/5 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 18, Jalenas Warrenas 16 (2/4 trit.), Paulius Po?ka (4 kld.) ir Patrickas Joshua Robinsonas po 7.