?7bet-NKL? atkrintam?j? ketvirtfinalyje Palangos ?Olimpas? pasiek? ??tb?tin? pergal?. Sand?io Bu?kevico vyrai Joni?kyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11, 23:19) u?tikrintai ?veik? vietos ?Delikates?? ir penkeri? rungtyni? serijoje i?lygino rezultat? 2-2.

Lemiamas serijos ma?as bus ?aid?iamas sekmadien?, kovo 24 d., Palangoje.

Palangos ekipos gretose i?siskyr? veteranas Marius Runkauskas, kurio s?skaitoje per 23 minutes buvo 15 ta?k? (0/1 dvit., 4/4 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyv?s perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Ant bedugn?s kra?to buv? ?Olimpo? krep?ininkai nuo rungtyni? prad?ios diktavo s?lygas. Jie per pirm?j? k?linuk? pataik? 5 trita?kius ir nur?ko ? priek? 18 ta?k? persvara (32:14).

Nors antrajame ketvirtyje ?Delikatesas? kiek k?sinosi ? sugr??im? (38:51), sve?iai stipriai link pergal?s pasist?m?jo po ilgosios pertraukos. Pauliaus Danisevi?iaus, Karolio Gu??iko ir Juliaus Kazakausko pastangomis jie u?tikrintai laim?jo tre?i?j? k?linuk? ir lemiamoms 10 minu?i? k?l?si su 21 ta?ko prana?umu.

Galiausiai paskutiniame k?linyje ?Olimpas? ne tik nepaleido kontrol?s i? rank?, bet ir prad?jo triu?kinti Joni?kio ekip?, kai likus 2 minut?ms ekipas skyr? 30 ta?k? (91:61).

Palangos ekipoje rezultatyviausias buvo Danisevi?ius, per 29,5 minut?s ?met?s 16 ta?k? (1/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.).

I? viso nugal?toj? gretose dvi?enkl? ta?k? rib? pasiek? 6 krep?ininkai.

Pralaim?tojams be keitim? ?aid?s Hutchinsonas per 40 minu?i? peln? 21 ta?k? (3/7 dvit., 4/8 trit., 3/5 baud.), i?dalijo 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaup? 14 naudingumo bal?.

?eimininkams nepad?jo kapitonas ?ar?nas Kulevi?ius ir Darionas Rackley.

?Delikatesas?: Devinas Hutchinsonas 21 (3/7 dvit., 4/8 trit., 4 kld.), Lukas Kazlauskas 13 (5/11 dvit., 6 atk. kam.), Donnellas Karonas Cegersas 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Nojus Jank?nas ir Ronaldas Rutkauskas (3/8 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.) po 9.

?Olimpas?: Paulius Danisevi?ius 16 (4/8 trit.), Marius Runkauskas 15 (4/4 trit., 4 rez. perd.), Amandas Urkis 14 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Julius Kazakauskas 12 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Karolis Gu??ikas (5/7 dvit., 7 atk. kam., 3 blok., 4 kld.) ir Robertas Subotkevi?ius (1/5 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.) po 10.