Vien? staigmen? po kitos ?7bet-NKL? ir toliau kuria ?Kretinga?. Arimanto Mikalo?iaus aukl?tiniai pusfinalio starte panaikino dvi?enkl? deficit? ir i?vykoje 67:64 (13:16, 16:22, 18:17, 20:9) ?veik? Marijampol?s ?S?duvos-Mantingos? krep?ininkus.

Iki trij? pergali? vykstan?ioje kovoje d?l vietos finale Mikalo?iaus kariauna i?siver?? ? priek? 1-0 bei per?m? nam? aik?t?s prana?um?. Antrosios serijos rungtyn?s kit? ketvirtadien? nuo 18 val. vyks Kretingoje.

Kitoje pusfinalio serijoje ?Jurbarkas-Karys? 1-0 pirmauja prie? Palangos ?Olimp??.

Aistros prasid?jo nuo pirm?j? akimirk?, su?aidus vos kiek daugiau nei minut?, technin? pra?ang? u? kalbas su teis?jais gavo Mikalo?ius. Pirmoji ma?o pus? vyko labai atkakliai, po 15 minu?i? rezultatas buvo lygus (25:25). Ta?iau ?eimininkams pavyko k?lin? u?daryti atkarpa 13:4 ir ? pertrauk? i?eiti pirmaujant 38:29.

Tre?iajame ketvirtyje marijampolie?iai vald? situacij? bei buvo susikrov? rekordin? 13 ta?k? persvar? (49:36). Visgi kretingi?kiai toli ? priek? Tomo Gaidamavi?iaus kariaunos nepaleido ir lemiam? k?lin? pasitiko atsilikin?dami viena?enkliu deficitu ? 47:55.

Iki rungtyni? pabaigos likus 6 minut?ms ?S?duva-Mantinga? dar pirmavo 62:54, ta?iau sve?iai kilo ? lemiam? ?turm?, spurtavo 11:2 ir po Ernesto Bru?o dvita?kio persv?r? rezultat? savo naudai ? 65:64.

Komandos apsikeit? nerezultatyviomis atakomis, o likus 22 sek. Tautvydo Kliu?inyko bandym? gr??inti persvar? marijampolie?iams bloku u?gesino tas pats Bru?as, kuris netrukus buvo pasi?stas prie baud? metim? linijos. ?altakrauji?kai baudas realizav?s gyn?jas likus 6,7 sek. suteik? ?Kretingai? trij? ta?k? atsarg? ? 67:64.

Suvalkijos ekipa dar tur?jo du ?ansus i?pl??ti prat?sim?, ta?iau tiek Pauliaus Beliavi?iaus, tiek Domanto Vilio tolimi metimai tinklelio neskrod?.

?iame ma?e kretingi?kiams nepad?jo veteranas Mantas Ruikis.

J? s?kmingai pavadavo vienas geriausi? sezono rungtyni? su?aid?s 19-metis Nojus Pabrie?a. Jaunuolio s?skaitoje per 23 minutes buvo 16 ta?k? (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), 10 atkovot? kamuoli? bei 25 naudingumo balai.

Marijampol?s komandai Egidijus Dim?a per 23 minutes peln? 6 ta?kus (2/4 dvita?kiai, 2/4 baud? metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo bal?.