10-oje vietoje reguliar?j? sezon? baigusi ?Kretinga? prat?s? pasaki?k? ?yg? atkrintamosiose ir ?eng? ? ?7bet-NKL? final?. Arimanto Mikalo?iaus vyrai i?vykoje 64:62 (25:23, 24:11, 12:18, 3:10) palau?? Marijampol?s ?S?duv?-Manting?? ir pusfinalio serij? laim?jo 3-2.

Ketvirtojo k?linuko starte iniciatyvos ?m?si Dominykas Domarkas, kuris 6 ta?kais paeiliui artino ?eimininkus 58:62. Likus 4 minut?ms Domantas Vilys prid?jo baudas, o puolime strigusi? kretingi?ki? prana?umas i?tirpo iki 2 ta?k? (62:60).

Tuomet Mantas Ruikis ir Edgaras Danys klydo varydamiesi kamuol?, o Vilys baud? metimais likus 2 minut?ms lygino rezultat? 62:62.

Ekipos v?l keit?si nes?kmingomis atakomis, o likus 27,9 sekund?s technine pra?anga u? vaidyb? buvo nubaustas Tautvydas Kliu?inykas, u? tai Mindaugas Sta?ys realizavo baud? ir i?ved? sve?ius ? priek? 63:62.

Galiausiai po minut?s pertrauk?l?s Sta?ys pramet? i? vidutinio nuotolio, o rezultat? lyginti gal?j?s Domarkas pramet?, kamuol? sugrieb?s Ernestas Bru?as likus 1,6 sekund?s stojo mesti dviej? baud?, i? kuri? pataik? vien? (64:62).

Lemiamoje atakoje ?eimininkai pramet?, o kretingi?kiai puol? triumfuoti. Per ketvirt?j? k?lin? Kretingos ekipa peln? 3 ta?kus.

?sp?dingoje serijoje Kretingos ekipa visas tris pergales nuskyn? Marijampol?je. Did?iajame ?empionato finale kretingi?kiai susigrums su ?Jurbarko-Kario? ekipa. Finalo startas numatytas baland?io 17-?j?.

Tuo metu Marijampol?s komanda d?l tre?ios vietos susigrums su Palangos ?Olimpu?.

Tre?ius metus ?7bet-NKL? rungtyniaujanti ?Kretinga? praeitus du sezonus u??m? prie?paskutin?, 13-?j? viet?.

Pirmoje rungtyni? pus?je dominavo Edgaro Danio ir Ernesto Bru?o vedami kretingi?kiai, o po Nojaus Pabrie?os dvita?kio prie? ilg?j? pertrauk? sve?iai buvo susikrov? 15 ta?k? prana?um? (49:34).

Tre?iojo k?linuko starte s?lygas taip pat diktavo sve?iai, kurie tiksint 26-ajai minutei i?laik? per pirmus du k?linius susikraut? persvar? (57:42). Visgi po minut?s pertrauk?l?s ?eimininkai ?m? art?ti.

Pauliaus Beliavi?iaus ir Tautvydo Kliu?inyko s?kmingos atkarpos u?kurta Marijampol?s komanda prie? lemiam? ketvirt? ?velnino deficit? iki 9 ta?k? (52:61).

Kretingos ekipoje naudingumu i?siskyr? Rytis Zabita, kurio s?skaitoje per 29 minutes buvo 7 ta?kai (2/2 dvit., 3/6 baud.), 10 atkovot? kamuoli?, 3 rezultatyv?s perdavimai bei 17 naudingumo bal?.

Nugal?toj? gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Danys, per 35 minutes peln?s 16 ta?k? (4/9 dvit., 2/6 trit.).

Marijampol?s komandai Vytautas ?ulskis per 31 minut? peln? 17 ta?k? (7/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 15 naudingumo bal?.

?S?duva-Mantinga?: Vytautas ?ulskis 17 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 14 (4/9 dvit.), Paulius Beliavi?ius 12 (3/5 trit.), Domantas Vilys 8 (8/8 baud.), Tautvydas Kliu?inykas 7.

?Kretinga?: Edgaras Danys 16 (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Bru?as 15 (4/11 trit., 9 atk. kam.), Mindaugas Sta?ys (5/5 baud., 4 rez. perd.), Mantas Ruikis ir Rytis Zabita (10 atk. kam.) po 7.