?sp?dingas Tomo Delininkai?io pasirodymas tre?iajame ?7bet-NKL? finalo susitikime pad?jo ?Jurbarkui-Kariui? namuose 93:76 (22:14, 27:23, 24:18, 20:21) perva?iuoti ?Kretingos? krep?ininkus.

D?l ?empion? trof?jaus besikaunantys lygos debiutantai serijoje iki trij? pergali? i?siver?? ? priek? 2-1. Ketvirtoji komand? dvikova sekmadien? gr?? ? Kreting?.

Tai buvo pirmoji ?Kretingos? nes?km? i?vykoje, iki ?iol Arimanto Mikalo?iaus aukl?tiniai sve?iuose buvo triumfav? visus 8 kartus. Savo tvirtov?je j? rezultatas yra 1-4.

Delininkaitis per 27 minutes peln? 24 ta?kus (3/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Prasid?jus rungtyn?ms ?eimininkai diktavo ?aidimo taisykles ir i?tiks?jus 6 ma?o minut?ms susikrov? dvi?enkl? persvar? (16:4).

Nors sve?iams pavyko nukirpti tur?t? deficit? iki 5 ta?k? (22:27), jurbarkie?iai susigr??ino dvikovos kontrol? ir sureng? 9:0 atkarp? dar labiau atitr?ko tre?iojo ketvir?io prad?ioje ? 54:37.

Po ilgosios pertraukos gazo pedalo neatleid? ir trita?kiais bei baud? metimais ta?kus rink? ?Jurbarko-Kario? krep?ininkai prad?jo triu?kinti var?ovus ir d?jo labai tvirt? ?ingsn? pergal?s link ? 73:55.

Lemiamame ketvirtyje prana?umo nebei??vaist?s ?Jurbarkas?Karys? ?vent? u?tikrint? pergal?.

Jurbarko komandai Ignas Ju?kevi?ius per 22 minutes peln? 13 ta?k? (6/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuoli?, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose i?siskyr? Mindaugas Sta?ys, kurio s?skaitoje per 27 minutes buvo 20 ta?k? (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyv?s perdavimai ir 19 naudingumo bal?.

?Jurbarkas-Karys?: Tomas Delininkaitis 24 (4/4 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Aidas Kavaliauskas 14 (2/5 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis (3/7 trit., 4 kld.) ir Ignas Ju?kevi?ius (6/9 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam., 28 naud.) po 13, Vytautas ?arakauskas 10 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Koko?ka 7 (1/5 trit., 8 atk. kam.).

?Kretinga?: Mindaugas Sta?ys 20 (6/11 dvit., 5/5 baud.), Mantas Ruikis 15 (5/9 dvit., 1/9 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Edgaras Danys 13 (4/6 dvit., 3 per. kam.), Nojus Pabrie?a 10 (6/6 baud.), Rytis Zabita 9 (7 atk. kam.).