Boksininkai (iš kairės į dešinę): Arvydas Galyginas, Lukas Raišuotis, Karolina Paulauskaitė, Agnė Paulauskaitė, Tomas Balsys, Gabrielė Stonkutė, treneris Aivaras Balsys, Vygantas Jucys.

Apdovanojimų – originalių taurių ir gėlių susilaukė ir šiemet geriausius sportinius rezultatus parodę moksleiviai, suaugę sportininkai ir įvairių sporto šakų komandos.Šiemet labiausiai pasižymėjo ir daugiausiai apdovanojimų susižėrė Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai.  

Geriausiai šių metų rajono sportininkais savo sporto šakose pripažinti:

badmintonininkas Edgaras Slušnys – Nacionalinės rinktinės narys. Lietuvos badmintono čempionato sidabro medalio laimėtojas vyrų dvejetų kategorijoje. Lietuvos badmintono taurės varžybų antros vietos laimėtojas vyrų vienetų ir vyrų dvejetų kategorijoje. Daugelio turnyrų nugalėtojas ;

futbolininkas Mantas Elzbergas – saugas, žaidžiantis Lietuvos futbolo federacijos I lygoje Kretingos „Minija“ komandos sudėtyje‘

krepšininkas Rytis Zabita – vidurio puolėjas, žaidžiantis Lietuvos Regionų krepšinio lygos „A“ divizione Kretingos „Kretinga“ komandos sudėtyje nuo 2014 m. Naudingiausias komandos žaidėjas ;

ledo ritulininkas Simonas Gorelis – Lietuvos ledo ritulio čempionato  „Žemaitijos“ zonos bronzos medalio laimėtojas Kretingos „Grifai“ komandos sudėtyje. Rezultatyviausias ir naudingiausias  komandos žaidėjas ;

motobolininkas Lukas Šimkus – Centrinės Europos motobolo lygos sidabro medalio laimėtojas,  tarptautinio motobolo turnyro Kretingoje I vietos laimėtojas ir naudingiausias komandos žaidėjas. 2019 m. sezone pelnė 12 įvarčių;

stalo tenisininkas Vytautas Ročys –  2019 m. Lietuvos Aukščiausios lygos stalo teniso asociacijos vicečempionas,  Žemaitijos regiono Aukščiausios lygos komandinių stalo teniso pirmenybių čempionas Kretingos „Sala“ komandos sudėtyje. Rajono  asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtojas ir rajono  dvejetų varžybų antros vietos laimėtojas.  Lietuvos miestų organizuojamų stalo teniso turnyrų prizininkas, Kretingos „Sala“ komandos kapitonas ir vadovas. Kretingos rajono stalo teniso klubo pirmininkas;

sunkiaatletis Adomas Kriaučiūnas – Lietuvos jaunimo iki 23 m.  čempionato aukso medalio laimėtojas , Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos  čempionato bronzos medalio laimėtojas ;

smiginio žaidėjas Sigitas Kvajauskas – Lietuvos smiginio  čempionato bronzos medalio laimėtojas „Topas Kretinga“ komandos sudėtyje  ir penktos vietos laimėtojas bendroje įskaitoje tarp vyrų, Lietuvos darts sporto federacijos varžybų III vietos laimėtojas, porų varžybose su Jonu Domarku I vietos laimėtojas, Lietuvos darts sporto federacijos taurės laimėtojas „Topas Kretinga“ komandos sudėtyje;

šachmatininkas Audrius Jonuševičius – Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato dalyvis, Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninių varžybų trečios vietos laimėtojas, rajono šachmatų maratono trečios vietos laimėtojas.

Taip pat šių metų laureatais tapo:

Boksininkė  Gabrielė Diekontaitė – Europos (75 kg svorio kategorija) ir Lietuvos (81 kg svorio kategorija) jaunimo bokso  čempionatuose užėmusi  I vietas;

boksininkė Karolina Paulauskaitė – Lietuvos jaunimo bokso (69–75 kg svorio kategorija) čempionate užėmusi  I vietą;

Krepšininkas Kasparas Jonauskas – Lietuvos moksleivių (U18 ir U17)  krepšinio čempionatuose užėmęs  II vietas (treneris Vytautas Šližius);

 Boksininkė Agnė Paulauskaitė – Lietuvos jaunių bokso (50 kg svorio kategorija) čempionate užėmusi  I vietą;

Boksininkas Lukas Raišuotis – Lietuvos jaunių bokso (50 kg svorio kategorija) čempionate užėmęs  III vietą ;

Boksininkas Arvydas Galyginas – Lietuvos jaunių bokso (52 kg svorio kategorija) čempionate užėmęs  III vietą;

Boksininkas Vygantas Jucys – Lietuvos jaunių bokso (75 kg svorio kategorija) čempionate užėmęs  III vietą;

Sunkiaatletis Markas Riepšas – Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos  (89 kg svorio kategorija) čempionate užėmęs  III vietą;

Sunkiaatletis Nilius Stonkus – Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos  (+102 kg svorio kategorija) čempionate užėmęs  III vietą;

Badmintonininkas Matas Mackevičius – Lietuvos jaunių (U15) asmeninio badmintono čempionato vyrų vienetų varžybose užėmęs II vietą, vyrų dvejetų ir  mišrių dvejetų varžybose – III vietas bei  Lietuvos jaunių (U17) asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose –  II vietą;

Badmintonininkas Simas Skurdauskas – Lietuvos jaunių (U17) asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose užėmęs II vietą (treneris Vaidas Mackevičius);

Badmintonininkas Vydmantų gimnazijos mokinys Mamertas Noreika – Lietuvos jaunimo (U19) asmeninio badmintono čempionato vyrų vienetų varžybose užėmęs II vietą, vyrų dvejetų  varžybose – III vietą bei  Lietuvos mokyklų žaidynių vyrų dvejetų finalinėse varžybose – II vietą;

Badmintonininkas Šarūnas Stumbra – Lietuvos jaunimo (U19) asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose užėmęs III vietą, Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse vyrų vienetų varžybose – III vietą, vyrų dvejetų varžybose – II vietą

Vydmantų gimnazijos badmintono komanda: Mamertas Noreika, Tomas Petrošius ir Šarūnas Stumbra;

Karatekas Kretingos karate kiokušin klubo „Shodan“ narys Edvardas Petrauskas – Lietuvos jaunių kiokušin karate  čempionas  (treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis)

Karatekė Kretingos karate kiokušin klubo „Shodan“ narė Greta Intaitė – Lietuvos jaunučių kiokušin karate  čempionė

Karatekas Kretingos karate kiokušin klubo „Shodan“ nariui Matas Jonauskas – Europos jaunimo kiokušin karate  čempionato bronzos medalio laimėtojas ir Lietuvos kiokušin karate vicečempionas;

Šachmatininkė Aistė Lengvinaitė – Lietuvos jaunių (M12) greitųjų ir žaibo šachmatų čempionė;

Šachmatininkė Luknė Lengvinaitė – Lietuvos (M10) šachmatų ir jaunių žaibo šachmatų vicečempionė;

Lengvaatletis Dominykas Gadevičius – Lietuvos mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių (100 m. bėgimas) žaidynėse užėmęs III vietą;

Lengvaatletis Nedas Urniežius – Lietuvos mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių (šuolis į aukštį) žaidynėse užėmęs II vietą;

Kretingos jaunimo motobolo komanda: Domantas Barkauskas, Gvidas Laucė, Gabrielius Pazdrazdis, Gintas Rudys, Laimonas Savickas, Mantas Simėnas, Paulius Žąsytis – Europos jaunimo (U18)  motobolo čempionate užėmusi III vietą.

Sportiškiausios mokyklos:

Kurmaičių pradinė mokykla,  Marijono Daujoto progimnazija,  Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija.

Aktyviausiu rajono sporto organizatoriumi pripažintas Rolandas Juknevičius – už sporto sąjūdžio plėtotę rajone.

Sporto klubo „Kartena“ pirmininkas Marius Meškauskas  pagerbtas  už virvės traukimo sporto šakos vystymą rajone ir už jo ribų.

 2,496 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes