Jau per pirmąjį kėlinį „Minijos“ komanda įmušė tris įvarčius į „Ateities“ komandos vartus ir užtikrintai žengė į kitą taurės varžybų etapą. Facebook „FK Minija“ nuotr.

Praėjusį antradienį Vilniuje įvykusiose taurės futbolo rungtynėse Kretingos futbolo klubas „Minija“ iškovojo pergalę.


Trys įvarčiau – jau per pirmą kėlinį
Jau per pirmąjį kėlinį „Minijos“ komanda įmušė tris įvarčius į „Ateities“ komandos vartus ir užtikrintai žengė į kitą taurės varžybų etapą.
Rungtynes vėlų vakarą Vilniuje aktyviau pradėjo ,,Minija“. Sužaidus 9 minutes tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą mūsų komandą į priekį išvedė Ernestas Andriušis.
Įmušę įvartį ,,minijiečiai“ nesumažino apsukų ir 17 minutę po kampinio prie varžovų vartų rezultatą padvigubino Valdas Jašmontas.
Ilga ir varginanti kelionė atrodo nepaveikė kretingiškių ir 26 minutę Ernestas Andriušis įmušė savo antrąjį ir komandai trečiąjį įvartį šiose rungtynėse.
Besibaigiant kėliniui porą pavojingesnių epizodų sukūrė ir aikštės „šeimininkų“ komanda, tačiau abu kartus pavojų neautralizavo patikimai žaidę ,,Minijos“ gynėjai ir vartininkas.


Nepraleido įvarčio
Antrajame kėlinyje aikštėje vaizdas nesikeitė: kamuolį ir teritorinę persvarą turėjo ,,Minija“, o šeimininkai bandė ieškoti laimės kontraatakose.
Likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos varžovai baudos aikštelėje neleistinai sužaidė prieš ,,Minijos“ saugą Sibusiso Magwaza ir 11 metrų baudiniu pergalę galutinai įtvirtino Yousuffas Traore.
,,Manyčiau, sužaidėme geras rungtynes, džiugina keletas dalykų, laimėjome, nepraleidome įvarčio. Vaikinai išpildė rungtynių planą, bet, be abejo, yra daug taisytinų momentų“, – sakė komandos vyriausiasis treneris Valdas Trakys.

 1,311 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes