Liko 24 valandos balsuoti už šauniausią Kretingos jaunimą!

Liko viena para atiduoti savo balsą už šauniausią Kretingos jaunimą! Nominacijoje „Jaunimo organizacija“ Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba atrinko 3 kandidatus, „Metų kūrybinė siela“ – 4, o „Metų savanoris“ ir „Metų jaunimo iniciatyva“ – po 2 kandidatus, kuriuos pasiūlė Kretingos rajono gyventojai.

Balsavimas vyks iki rugsėjo 17 d. 24:00 val. Laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 18 d. „Jaunimo apdovanojimai“ renginio metu.

Nesvarbu, kurie laimės, bet jie visi nerealūs! Štai jie, tie šauniausieji:

JAUNIMO ORGANIZACIJA

1. VŠĮ „Ceklio kuršiai“ – nevyriausybinė organizacija, kuri savo veikla motyvuoja aplinkinius keisti įprastą gyvenimo tėkmę. Rašo ir įgyvendina įvairius projektus, tokius kaip: „Kardo rinktinės takais“, „Vilnos kelias nuo senovės kuršių genties iki šių dienų lietuvių buities“, „Kardo rinktinės partizano takais ir kuršių genties takais aplink Salantus“, „Partizano troba“ bei kitus, įprasminančius Lietuvos istorijos prisiminimus.

VŠĮ „Ceklio kuršiai“ – nevyriausybinė organizacija, kuri savo veikla motyvuoja aplinkinius keisti įprastą gyvenimo tėkmę.

2. Asociacija „Kretingos jaunimo teatras“ – jaunimo organizacija, kuri puoselėja savo tradicijas ir perduoda jas iš kartos į kartą. 2019 m. rodyti spektakliai: R. Brėdberio „Pienių vynas“, S. Sologub „Nenoriu būti princese“, šešėlių spektaklis „Kretingos istorija vaikų pasakose“, premjerinis spektaklis J. Tkačiovos „Ar nori dangaus?“. Spektakliai rodyti net šešiuose Lietuvos miestų festivaliuose ir tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje Rakverėje, Estijoje. Buvo vieni Baltijos šalių mėgėjų teatrų festivalio „Baltijos rampa“ organizatorių.

Asociacija „Kretingos jaunimo teatras“ – jaunimo organizacija, kuri puoselėja savo tradicijas ir perduoda jas iš kartos į kartą.

3. Vydmantų gimnazijos „Sniego gniūžtė“ – jaunimo organizacija, kuri vykdo savanorišką prevencinę veiklą, pasisako prieš žalingų įpročių vartojimą. Per 15 jubiliejinių gyvavimo metų subūrė per 100 komandos savanorių – mokinių, kurie vykdė įvairias veiklas mokydami jaunimą įvairių laiko praleidimo būdų be žalingų įpročių, bendrystės, pagalbos sau ir kitam, lygiaverčių bendradarbiavimo su suaugusiais principų. 2004 metais organizavo „Sniego gniūžtės“ stovyklą Vydmantų gimnazijoje, kuri vyksta jau ir kitose Kretingos rajono mokyklose.

Vydmantų gimnazijos „Sniego gniūžtė“ – jaunimo organizacija, kuri vykdo savanorišką prevencinę veiklą, pasisako prieš žalingų įpročių vartojimą.

METŲ KŪRYBINĖ SIELA

1. Marija Guščiūtė. Su muzika Marija draugauja nuo vaikystės, o fortepijonas jai – pats mylimiausias instrumentas. Marija ketverius metus mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus muzikos konservatorijoje. Šiais metais savo muzikos kelią tęs Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. Beje, Marija šiais metais pirmoji po karantino surengė savo koncertą.

Su muzika Marija draugauja nuo vaikystės, o fortepijonas jai – pats mylimiausias instrumentas.

2. Linas Daugėla – dalyvauja įvairiuose konkursuose. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams respublikiniame etape pelnė antrą vietą, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse – trečią. Taip pat respublikiniame mokinių rašinių konkurse, skirtame Pasaulinei kultūros dienai, „Kaip supranti žodžius „Taikos vėliava kviečia kurti grožį“ buvo skirta antra vieta, Vytauto Didžiojo universiteto organizuoto konkurso „Laisvės kontūrai“ respublikiniame etape – trečia, o praėjusių metų rudenį Palangos senosios gimnazijos organizuotame konkurse „Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“ – pirma vieta. Kaip pats Linas Daugėla sako, kiekvienas pasiekimas yra paskatinimas ir toliau stengtis, siekti užsibrėžtų tikslų ir juos įgyvendinti.

Linas Daugėla – daugelio konkursų nugalėtojas. 

3. Ieva Barkauskaitė (iuiva) – youtube’rė, video kuria jau 10 metų. 2019 lapkričio mėnesį sukūrė video apie Kretingą, kuris greitai pasieks 100 tūkstančių peržiūrų.

Ieva Barkauskaitė (iuiva) – youtube’rė, video kuria jau 10 metų.

4. Smuikininkės Kotrynos Dimgailaitės ir pianistės Beatričės Žiubrytės duetas. Jaunosios muzikės 2019 metais klausytojus pakvietė net į du koncertus – pavasarį ir prieš Šv. Kalėdas. Muzikos atlikėjos dalyvauja ir prizines vietas laimi muzikos konkursuose. Jos buvo vienos iš Gatvės muzikos dienų Kretingoje organizatorių.

Smuikininkės Kotrynos Dimgailaitės ir pianistės Beatričės Žiubrytės duetas.

METŲ SAVANORIS

1. Augustė Rogačiovaitė – Vydmantų gimnazijos moksleivė. Rengia savo tapybos darbų parodas net tik gimnazijoje, bet ir Vydmantų kaimo bei Kretingos miesto bendruomenėms. Savanoriauja Vydmantų kaimo bibliotekoje, kuria menines instaliacijas įvairioms šventėms, susitikimams. Yra dailės olimpiadų bei konkursų prizininkė.

Praėjusį sekmadienį vykusią Vydmantų šventę unikaliai papuošė Augustės Rogačiovaitės ištapytos senos durys.

2. Aurelija Plokštytė – studentė iš Kretingos. Savo gyvenimą sieja su kova už gamtos gerovę. Kuria tinklalapį „Laukinė komanda“, kuriame dalijasi sveikos gyvensenos patirtimi, taip pat savanoriauja gyvūnų prieglaudoje „Nuaras“.

Aurelija Plokštytė – studentė iš Kretingos, tinklalapio „Laukinė komanda“ kūrėja.

METŲ JAUNIMO INICIATYVA

1. #Parakultūroje – renginių ciklas jaunimui. Į projekto veiklas buvo įtraukta net 1,4 tūkst. dalyvių, kurie turėjo galimybę ne tik susipažinti ir išbandyti skirtingų kultūrinių sričių veiklas, bet ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

#Parakultūroje – renginių ciklas jaunimui.

2. 2019 m. vyko du „Audi“ mašinų savininkų susitikimai, kuriuos organizavo Renatas Bumblys. 2019 m. vyko du „Audi“ mašinų savininkų susitikimai, kuriuos organizavo Renatas Bumblys. Per pirmąjį susitikimą susirinko 45 „Audi“ mašinų mėgėjai, kurie kolona apvažiavo pagrindines Kretingos miesto gatves ir važiavo į Palangą. Antro susitikimo metu surengtos „Audi“ automobilių manevringumo varžybos.

Automobilių “Audi” susitikimas.

Balsuoti galima čia: http://inx.lv/LFbh

 8,295 peržiūrų (-a)

89% LikesVS
11% Dislikes