Ba;andžio pabaigoje koronaviruso židiniu tapusioje Karyengos slaugos ligoninėje buvo kviečiami dirbti meidkai iš kitų įstaigų. "Švyturio" archyvo nuotr.

“Švyturio” redakciją pasiekė žinia, kad ne visiems darbuotojams, karantino metu dirbusiems Kartenos katalikiškoje palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, apmokėta už darbą. Esą žadėtasis labai aukštas atlyginimas buvo sumokėtas tik gydytojams. Kretingos rajono savivaldybės administracijos gydytoja Zita Abelkienė tokius gandus paneigė.

Informacija apie žadamas medikų atlyginimus šioje įstaigoje karantino metu buvo plačiai skelbiama viešumoje.

Savivaldybės gydytoja prisiminė, kad Kartenos slaugos ligoninėje nustačius COVID-19 židinį, visas nuolatinis ligoninės personalas buvo izoliuotas. Tai įvyko balandžio pabaigoje. Darbuotojų saviizoliacija truko, kaip įprasta, dvi savaites.
Tada ligoninėje buvo nustatyti COVID-19 atvejai 22 pacientams ir 6 darbuotojams. Juos pakeitė Kretingos rajono gydymo įstaigų medikai, kuriems Savivaldybės administracijos Ekstremalių situacijų komisija pasiūlė sumokėti po 35 eurus už dieninės pamainos valandą ir po 45 eurus – už naktinės pamainos valandą, neatskaičius mokesčių.

Su šiais medikais, pasak Z. Abelkienės, Kartenos slaugos ligoninė ir Savivaldybė atsiskaitė.

Po saviizoliacijos nuolatiniams darbuotojams sugrįžus į darbą, jiems buvo mokamas 100 proc. padidintas atlyginimas.

Normantas Žeimys.

Kartenos katalikiškos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorius Normantas Žeimys teigė, kad birželį pradėjęs eiti ligoninės vadovo pareigas, iš savo kolegų taip pat negirdėjo nusiskundimų, kad kažkam nebuvo sumokėta už darbą COVID-19 židinyje.

 

 2,630 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes