„Minijai ir vėl nepavyko sustabdyti rezultatyviausio “žalgiriečių” žaidėjo Meinardo Mikulėno. ReAl Moments nuotr.

Praėjusį sekmadienį Kretingos “Minija” žaidė paskutines rungtynes šiame sezone, kur LFF 1 lygos pirmenybių dvikovoje dėl 9-os vietos galutinėje turnyrinėje lentelėje savo žiūrovų akivaizdoje po labai prastai sužaisto antrojo kėlinio nusileido Vilniaus “Žalgirio B” ekipai rezultatu 1:4.

Pirmoji rungtynių dalis visiškai lygi
Paskutinė šio sezono rungtynių pradžia nuo pat pirmųjų minučių ,,Minijai” nieko gero nežadėjo. Jau trečiąją rungtynių minutę į “kretingiškių” vartus buvo paskirtas 11-os metrų baudinys. Prie kamuolio stojo rezultatyviausias ,,Žalgirio B” žaidėjas Meinardas Mikulėnas, tačiau atspėjęs smūgio kryptį Kretingos komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas Eimantas Brezgys.
Vos negavę “šalto dušo” rungtynių pradžioje sukruto ir “kretingiškiai” ir po Joao Silvos smūgio iš baudos aikštelės privertė savo sugebėjimus pademonstruoti ir “žalgiriečių” vartininką Gaudentą Ralį. Apskritai visą pirmąjį kėlinį vyravo gan atviras futbolas, kuriame kamuolys retai užsilaikydavo aikštės viduryje.
37–ą rungtynių minutę po perdavimo iš aikštės krašto “Minijai” pavyko pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį, kai koją sėkmingai kyštelėjo gynėjas Ainis Vilavičius.
Deja, persvara “minijiečiai” džiaugėsi neilgai. Besibaigiant pirmajam kėliniui 43-ą rungtynių minutę lygybę rungtynėse atstatė pavojingiausias ir vienas rezultatyviausių 1 lygos žaidėju Meinardas Mikulėnas.

Tragiškas antrasis kėlinys
Antrojo kėlinio pirmosios 15 minučių “Minijai” nieko blogo nežadėjo. Puikią progą pasižymėti turėjo “kretingiškių” puolėjas Joao Silva, bet vos iš kelių metrų pataikė ne į varžovų vartus, o tiesiai į vartininką.

Jau kėliniui persiritus į antrąją pusę prasidėjo “minijiečių” problemos. 66-ą minutę po pakelto kampinio varžovus į priekį išvedė Augustas Kapleris. Po praleisto įvarčio “Minija” visiškai “subyrėjo” ir per paskutines 20 rungtynių minučių varžovai tiesiog kūrė pavojingus momentus prie aikštės šeimininkų vartų ir du iš jų pasibaigė rezultatyviais smūgiais.
75-ą minutę pasižymėjo “Žalgirio B” saugas Ervinas Vilkaitis, o 83-ą rungtynių minutę “dublį” šioje dvikovoje užfiksavo “žalgiriečių” puolimo lyderis Meinardas Mikulėnas. Tad po labai prastai sužaistos antrosios rungtynių dallies antrą kartą šiame sezone “Minijai” teko pripažinti Vilniaus “Žalgirio B” pranašumą.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Simonas Juška, Ainis Vilavičius, Valdas Jašmontas (kapitonas), Neilas Urba, Anton Solovyev, Sibusiso Magwaza, Joao Silva. Po keitimo: Aidas Pipiras, Laurynas.

Finišavo dešimtoje vietoje
Šį LFF 1 lygos sezoną Kretingos “Minijos” komanda užbaigė 10-oje turnyrinės lentelės vietoje. Iš viso čempionate dalyvavo 14 komandų, kurios varžėsi vieno rato sistema. Jam pasibaigus 8 daugiausiai taškų surinkusios komandos tęsė kovas dėl nugalėtojų vardo. Likusios 6 komandos, tarp kurių ir “Minija”, tęsė sezoną kovodami dėl 9 vietos.
Per visą šį sezoną LFF 1 lygoje “Minija” sužaidė 18 rungtynių, per kurias pasiekė 6 pergales, 3 dvikovas baigė lygiosiomis ir 9 kartus patyrė pralaimėjimo kartėlį.
Per visas pirmenybes “minijiečiai” įmušė 33 įvarčius, į savuosius vartus praleido 38 varžovų smūgius.
Pagal užimtą vietą šiame sezone, yra nedidelis žingsnelis atgal, lyginant su praėjusiame sezone užimta 8 vieta LFF 1-oje lygoje, tačiau, galima sakyti, kad “Minija” išlieka stabili šių pirmenybių vidutiniokė ir pamažu įsistvirtina lygoje.

 6,846 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes