Jau rytoj Kretingoje nušvis didžiulis Kalėdų pasakos ekranas, kuriuo taps Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios bokšto ir vienuolyno pastato sienos. Dėl šventinio reginio dalyje Vilniaus ir Pabrėžos gatvių apšvietimas bus išjungtas.
Susibūrimams išvengti meninė instaliacija bus rodoma du vakarus – penktadienį ir šeštadienį – nuo 17–22 val. bei Kalėdų pasaką bus galima stebėti iš skirtingų miesto centro vietų. Menina instaliacija bus galima grožėtis ir iš Pranciškonų gimnazijos stadiono, kuris tomis dienomis bus atviras.
Siekiant išryškinti meninės instaliacijos vaizdą ant istorinių miesto pastatų, šį penktadienį ir šeštadienį nuo 17–22 val. dalis Vilniaus ir Pabrėžos gatvių bei tako link M. Valančiaus viešosios bibliotekos apšvietimai bus išjungti.
Primename, viešose vietose privaloma laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – nesibūriuoti daugiau nei po 2 asmenis, dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kita.

 27,043 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes