Vaidas Kuprelis. "Facebook" nuotr.
Kretingos rajono mokyklų direktoriai išpažįstą socialinį darvinizmą, o gal net nacistų pamėgtą eugeniką. Tai savo “Facebook” paskyroje ketvirtadienio vakarą viešai pareiškė Kretingos rajono tarybos narys, Pranciškonų gimnazijos istorijos mokytojas Vaidas Kuprelis, taip reaguodamas į Švietimo skyriaus siekį į mokyklas sugrąžinti mokinius, nepaisant karantino. 
Cituojame Vaido Kuprelio įrašą:
“Perskaitęs Kretingos savivaldybės Švietimo skyriaus raštą Tarybos Švietimo komiteto nariams, kuriame reikalaujama į mokyklas grąžinti mokinius, supratau, kad mūsų rajono mokyklų direktoriai išpažįstą socialinį darvinizmą, o gal net nacistų pamėgtą eugeniką: tegul įvyksta natūrali ar su pagalba iš šalies žmonių atranka – vieni išgyvens, kiti mirs.
Taip, mokiniai gal ir lengva forma perserga COVID-19 virusą, bet jie gali užkrėsti vyresnio amžiaus mokytojus ar savo senelius. Rašau, nes persirgau ligą ir niekam nelinkiu tų pojūčių. Taip pat rašau, nes artimas giminaitis Klaipėdos reanimacijoje prijungtas prie dirbtino kvėpavimo aparatų.
Oficialiai Lietuvos švietimo sistema propaguoja humanistinę pedagogiką, pagal kurią kiekvienas žmogus yra vertybė, bet, pasirodo, kai kurie mūsų rajono mokyklų direktoriai išpažįsta žmogaus vertę nuvertinantį socialinį darvinizmą.
Šiek tiek statistikos: Kretingos rajone nuo vakar iki šiandien susirgo 57 žmonės, mirė – 2.
Kretingos rajone dabar serga 683 žm., t.y., 100.000 gyventojų tenka 1817 žmonės, kai Lietuvoje 100.000 gyventojų tenka 993 žmonių (ir ji yra 3 ES pagal šį rodiklį).
P.S. nuo 2020-12-03 22 val. komentarų nekomentuosiu”.
Kaip į tokį politiko, pedagogo pareiškimą sureagavo Kretingos rajono švietimo įstaigų vadovai, skaitykite šio šeštadienio “Švyturio” laikraštyje.

 30,437 peržiūrų (-a)

82% LikesVS
18% Dislikes