Jaunių Lietuvos čempionato varžybos, laikantis visų karantino sąlygomis aukštojo meistriškumo sporto varžyboms taikomų reikalavimų, buvo surengtos sekmadienį Kėdainių arenoje. Joje susirinko 40 jaunųjų sportininkų iš įvairių šalies regionų. Šiame čempionate dalyvavo 4 kretingiškiai, kurie garbingai atstovavo klubą, tai buvo pirmos jų varžybos jaunių amžiaus grupėje ir gera patirtis.

Merginų jaunių +65 kg svorio kategorijoje 3 vietą iškovojo Fausta Šerpetytė.

Vaikinų jaunių iki 65 kg svorio kategorijoje 3 vietą iškovojo Rokas Arlickas. 75 – 80 kg svorio kategorijoje vicečempionu tapo Robertas Šlima. Robertas pirmoje kovoje įveikė varžovą iš Okinavos klubo ir finale susitiko su Gabrieliumi Salyga, kuriam teisėjai ir skyrė pergalę.

Šiame čempionate dalyvavo ir Ernesta Meškytė, tiesa, dėl epidemijos varžovės į varžybas neatvyko, tad Ernesta neturėjo galimybės kovoti.

Visiems kovotojams šis čempionatas yra labai svarbus, nes laimėjus prizinę vietą turi galimybę tapti Lietuvos rinktinės nariu ir atstovauti šalį Europos čempionate.