Per Kalėdas draugus ir artimuosius nustebinkite išmaniomis dovanomis. Išskirtiniais šventiniais „Tele2“ pasiūlymais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Išmanieji įrenginiai palengvina mūsų kasdienybę ir leidžia nevaržomai bendrauti su šeima. Šiuo metu taikome ypač patrauklias sąlygas ir dideles nuolaidas išmaniesiems daiktams įsigyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Ausinėms ir garso kolonėlėms nuolaidos iki 30 proc. Ausinės, laisvų rankų įranga ir belaidės kolonėlės – puiki dovana kiekvienam. Dabar kokybiškos, patogios ir stilingos belaidės ausinės „JBL T500BT“ – tik 39 Eur. O patikimą ir lengvai valdomą laisvų rankų įrangą „Jabra Talk 5“ galite įsigyti vos už 14,90 Eur. Vaikams patiks belaidė garso kolonėlė „Gudrutis“, sukurta specialiai mažiesiems muzikos gerbėjams. Ją dabar įsigysite už 17, 99 Eur.

Išmanieji laikrodžiai iki 110 Eur pigiau. Kalėdinės akcijos taikomos ir daugybei išmaniųjų laikrodžių modelių. Pigiau įsigykite vieną iš „Samsung“, „Fitbit“ ar „Huawei“ laikrodžių. Pavyzdžiui, modernų ir ištvermingą išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ (42 mm) dabar įsigysite vos už 199 Eur.

Išmanieji telefonai tik nuo 139 Eur. Puikūs pasiūlymai laukia „Apple“, „Huawei“ ir „Xiaomi“ išmaniųjų gerbėjų. Štai „Xiaomi Redmi 9“ (32 GB) mokant visą sumą iškart dabar kainuoja vos 139 Eur. Naujas išmanusis gali tapti gera dovana sau, tėvams arba seneliams.

Planšetės su laisvu internetu nuo 6,58 Eur/mėn. Svajojantiems įsigyti naują planšetę ar ją padovanoti – geros naujienos. Universalią ir sparčią planšetę „Lenovo Tab M10 4G“ (32 GB) su 1 Eur pradine įmoka dabar įsigysite vos už 6,58 Eur/mėn. Įrangą galite įsigyti mokant nurodytas įmokas su bet kuriuo iš www.tele2.lt  skelbiamų „Laisvo interneto“ planų ir 24 mėn. sutartimi.

Nešiojami kompiuteriai nuo 14,83 Eur/mėn. Jei ieškote nešiojamo kompiuterio, dabar puikus metas jį įsigyti. Nuolaidos taikomos įsigyjant kompiuterį su  su vienu iš www.tele2.lt skelbiamų „Laisvo interneto“ planų ir 24 mėn. sutartimi. Be to, užsisakant vieną iš akcijoje dalyvaujančių „Lenovo“, „Dell“, „Apple“ ir „Asus“ nešiojamų kompiuterių, prie užsakymo už simbolinę 0,01 eur priemoką dovanų pridedamos belaidės ausinės „JBL T600BT“.

Televizoriai nuo 1,99 Eur/mėn. Šiuo metu užsisakant televizorių su 24 mėn. neribotu „Laisvo interneto“ planu ir „Go3“ išmaniąja televizija, pradinė televizoriaus įsigijimo įmoka yra tik 1 Eur. Interneto ir televizijos paketo kaina prasideda vos nuo 21,64 Eur/mėn. Galite rinktis iš „Xiaomi“, „Samsung“, „Philips“ ir „LG“ televizorių modelių.

Išmanūs daiktai iki 20 proc. pigiau. Kalėdinės nuolaidos dabar taikomos ir kitoms išmanioms prekėms: žaidimų konsolėms, robotams kontruktoriams, sonarams ir dulkių siurbliams. Pavyzdžiui, puikiai vertinamą robotą dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Wet & Dry“ dabar įsigysite vos už 209 Eur.

Kviečiame pirkti internetu

Operatorius rekomenduoja paslaugas užsisakyti nuotoliniu būdu. Jei to padaryti nėra galimybės, atvykus į saloną ragina laikytis visų saugumo taisyklių: bent 2 m atstumo nuo aplinkinių, dėvėti apsaugines kaukes, pasirūpinti rankų higiena ir laikytis čiaudėjimo etiketo.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

 

 30,211 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes