Iš šešių čempionate dalyvavusių kretingiškių 4 parsivežė medalius: Edvinas Čiunka (iš dešinės), Erika Petrikaitė, Greta Intaitė, Kornelija Česnakaitė.

Karantino sąlygomis laikantis visų aukštojo meistriškumo sporto varžyboms taikomų reikalavimų, šeštadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos jaunučių čempionato varžybos. Jose dalyvavo 80 jaunųjų sportininkų iš įvairių šalies regionų, iš kurių ir 6 kretingiškiai.

Iš šešių čempionate dalyvavusių kretingiškių 4 parsivežė medalius: 1 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.
Merginų 55 kg svorio kategorijoje vicečempione tapo Kornelija Česnakaitė. Ši kovotoja pirmoje kovoje laimėjo prieš Valeriją Žukovą, o finale susitiko su Vėjūne Balkute. Šį kartą Vėjūnė buvo stipresnė ir laimėjo.
60 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunučių čempione tapo Greta Intaitė. Vicečempionės vardą iškovojo dar viena „Shodan“ mokyklos kovotoja – Erika Petrikaitė. Erika pirmą kovą laimėjo prieš Justiną Vabalis, o antrąją – prieš Ulą Verikaitę.
Greta pirmoje kovoje užtikrintai įveikė Sintiją Antanaitytę iš „Fudoshin“ klubo, pusfinalyje įveikė varžovę Kotryną Risto iš Stoiko klubo, o finale susitiko su Erika Petrikaite. Finalinėje kovoje po pratęsimo iš techninės pusės geriau pasirodė Greta Intaitė. Jai teisėjai ir skyrė pergalę.
60 kg svorio kategorijoje 3 vietą iškovojo Edvinas Čiunka. Edvinas pirmoje kovoje nugalėjo varžovą iš „Saulės ženklo“ klubo Darjušą Garliauską, o antroje kovoje pralaimėjo prieš Nojų Daubarą. Tačiau kovoje dėl trečiosios vietos Edvinas užtikrintai įveikė Pavel Jakubovskij.
Trenerių pagyrimo žodžių nusipelnė, bet ant prizininkų pakylos neužlipo Vėjas Urbonavičius ir Klaidas Andriukaitis, kuriam šios varžybos buvo pirmosios.

 49,020 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes