Vytautas Šarakauskas. Eurobasket.lt nuotr.

Jau šį savaitgalį „Kretingos“ komandoje debiutuos ir visiems Lietuvos krepšinio gerbėjams gerai žinomas centro puolėjas Vytautas Šarakauskas, kuris dar prieš porą metų rungtyniavo Lietuvos aukščiausioje krepšinio lygoje, o praėjusiame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje rinko solidžią statistiką atstovaudamas Klaipėdos „Neptūno-2“ komandai.

Pristatydamas komandos naujoką treneris Arimantas Mikaločius teigė, kad šis žaidėjas duos labai daug naudos ne tik aikštėje, bet ir rūbinėje.
„Vytautas – labai patyręs žaidėjas, nepaisant savo amžiaus manau duos mūsų komandai daug naudos kovoje po krepšiu ir savo patirtimi padės augti mūsų komandos jaunimui”, – naujoką pristatė treneris.
Šį savaitgalį „Kretingos“ komandos lauks dar dvi išvykos. Penktadienį 18 valandą Kretingos miesto atstovai rungtyniaus Klaipėdoje prieš „LCC“, o kitą dieną „kretingiškiai“ vyks į Kauną ir 16 valandą pradės rungtynes prieš vietos „KTU“ ekipą.
Kalbėdamas apie savaitgalį laukiančius varžovus mūsų ekipos treneris išskyrė puikų komandų fizinį pasirengimą: „Abi komandos yra sudarytos iš „studentų“, kurie mokosi Klaipėdos LCC ir Kauno Technologijos universitetuose. Per visas šventes jie, mano žiniomis, daug treniravosi ir neturėjo jokių „atostogų“, tad turėtų būti puikios fizinės formos. Laukia dvi sunkios kovos.”
“Kretingos“ rungtynės vyks be žiūrovų. Jas tiesiogiai bus galima stebėti BC “Kretingos” Youtube paskyroje.

 12,466 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes