„Minijos“ komandą ir toliau treniruos Gvidas Juška (pilki marškinėliai) (ReAl moments nuotrauka).

Kretingos „Minijos“ futbolo klubas šią savaitę pradėjo pasiruošimą jau kovo mėnesį prasidėsiančioms LFF 1 lygos pirmenybėms. Pirmosiose treniruotėse dalyvavo didžioji dalis praėjusiame sezone komandoje rungtyniavusių žaidėjų, taip pat keli žaidėjai iš užsienio šalių, kurie šiuo metu yra komandos peržiūroje.

“Minijos” futbolininkai jau treniruojasi Kretingos miesto stadione.

Savaitgalį dvejos kontrolinės rungtynės
Jau šį savaitgalį „miniejiečiai“ sužais ir pirmąsias kontrolines rungtynes. Šeštadienį „Minija“ pradės pagrindine sudėtimi ir pasitikrins jėgas prieš Telšių „Džiugo“ komandą, kuri ateinantį sezoną debiutuos Lietuvos aukščiausioje lygoje. Šiomis rungtynėmis startuos keturių komandų turnyras „Arlangos“ taurei laimėti. Jame be mūsų miesto atstovų ir „Džiugo“ klubo rungtyniaus dar dvi A lygos ekipos – Kėdainių „Nevėžis“ ir Gargždų „Banga“.
Sekmadienį „Minija“ rezervine sudėtimi susigrums prieš Plungės „Babrungo“ ekipą, kuri po ilgos pertraukos vėl puoselėja viltis rungtyniauti LFF 1 lygoje.

Trenerių „štabas“ praktiškai nepakito
Ateinantį sezoną „Minijos“ komandos vyriausiuoju treneriu dirbs Gvidas Juška, kuris praėjusį sezoną pradėjo kaip žaidėjas, ir tik įsibėgėjus sezonui perėmė trenerio pareigas iš Valdo Trakio. Gvidui ir toliau talkins asistentas Arvydas Balsevičius. Trenerių štabą papildė ir ilgametis komandos žaidėjas Martynas Viluckas, kuris bus atsakingas už komandos vartininkų paruošimą.

 9,499 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes