Vytautas Šarakauskas (Nr. 15) „Kretingos“ komandai pridėjo brandumo ir ramybės. BC "Kretinga“ nuotr.

Kretingos „Kretinga“ krepšinio klubas, rungtyniaujantis Regionų krepšinio lygoje, praėjusį savaitgalį sužaidė dar dvejas reguliariojo sezono rungtynes. Penktadienį mūsų miesto atstovai Vilniuje po atkaklios kovos rezultatu 69-72 nusileido lygos lyderiams sostinės komandai „Rivilė“. Rytojaus dieną savoje aikštėje „kretingiškiai“ atsitiesė po pralaimėjimo ir pasiekė pergalę rezultatu 79-74 prieš Akmenės „Patriots-Cementas“ ekipą.

Pralaimėjimą lėmė metimas su sirena
Nuo pat rungtynių pradžios Vilniuje prieš „Rivilės“ ekipą vyko įnirtinga kova taškas į tašką. Likus žaisti 14 sekundžių „kretingiškiai“ pirmavo vienu tašku ir varžovai turėjo galimybę dviem baudos metimais persverti rezultatą savo naudai. Pirmąjį baudos metimą „vilniečiai“ realizavo sėkmingai, o antrasis skriejo pro šalį, tačiau aikštės šeimininkai atkovojo kamuolį puolime ir tritaškiu metimu aidint finalinei rungtynių sirenai išplėšė pergalę.
Apibendrindamas rungtynes „Kretingos“ komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius pabrėžė, kad būtent pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių ir nulėmė nesėkmę.
„Lygios rungtynės iki pat paskutinių sekundžių, o paskutinė varžovų ataka iliustravo visas rungtynes, kai varžovai eilinį kartą laimėjo kovą dėl atkovotų kamuolių“. – apmaudo neslėpė treneris.
„Kretingos“ komandai taškus pelnė: Rokas Šimkevičius – 19, Tadas Maželis – 11, Rytis Zabita – 10, Domininkas Matutis – 9, Justas Grikštas – 8, Karolis Opulskis – 4, Kornelijus Stonkus ir Tadas Budrys po 3, Edgaras Danys – 2.

Namuose „eilinė“ pergalė
Po nepilnos paros „Kretingos“ ekipa savoje aikštėje priėmė Akmenės „Patriots-Cementas“ komandą. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „kretingiškiai“ laikė iniciatyvą savo rankose ir tik pabaigoje varžovai sumažino persvarą iki 5 taškų ir šiek tiek privertė pasinervinti aikštelės šeimininkus. Visgi puikiai rungtyniavusio Vytauto Šarakausko vedami „kretingiškiai“ pasiekė pergalę rezultatu 79-74.
Kaip pagrindinius aspektus, leidusius pasiekti pergalę „Kretingai“, ekipos treneris Arimantas Mikaločius išskyrė puikią žaidėjų parodytą energiją rungtynių pradžioje ir „šaltus nervus“ bei „ramybę“ dvikovos pabaigoje, atsiskleidusias Vytauto Šarakausko lyderio savybes.
„Po pralaimėjimo Vilniuje žaidėjai parodė puikią reakciją ir rungtynes pradėjo su didele energija ir, sakyčiau, kontroliavome situaciją aikštėje. Rungtynes galutinai „uždarė“ puikus Vytauto Šarakausko žaidimas. Šis žaidėjas pridėjo mūsų komandai brandumo ir ramybės“. – savo auklėtinio parodytu noru džiaugėsi A.Mikaločius.
„Kretingos“ komandai taškus pelnė:
Vytautas Šarakauskas – 15, Tadas Maželis – 14, Rokas Šimkevičius – 13, Domininkas Matutis – 11, Tadas Budrys – 10, Edgaras Danys – 7, Rytis Zabita – 4, Justas Grikštas – 3, Karolis Opulskis – 2, Kornelijus Stonkus taškų nepelnė.
Savaitgalį laukia dar dvi svarbios rungtynės
Šį savaitgalį „Kretingos“ krepšininkai vėl neturės laiko kada atsikvėpti. Penktadienį „kretingiškiai“ savoje aikštėje priims Ukmergės „Olimpo“ komandą, kurią išvykoje buvo įveikusi gan užtikrinta 15 taškų persvara 74-59. Šeštadienį mūsų miesto komandos laukia kelionė į kitą Lietuvos „galą” ir rungtynės Biržuose prieš vietos „Biržų“ ekipą.
„Kretingos“ treneris Arimantas Mikaločius mano, kad rungtynėse prieš Ukmergės „Olimpą“ pergalę iškovoti yra tiesiog privaloma, o Biržuose net neabejoja, kad laukia labai sunkios varžybos prieš puikiai savoje aikštėje rungtyniajančius „biržiečius“.
„Norint išsilaikyti turnyrinės lentelės viršutinėse pozicijose, savoje aikštėje privalome įveikti Ukmergės ekipą, kuri užima vos vienuoliktą vietą šešiolikos komandų rikiuotėje. O Biržuose manau bus labai sunku. „Biržų“ ekipa puikiai žaidžia savoje aikštėje ir labai retai joje patiria pralaimėjimus. – savaitgalį laukiančias dvikovas pristatė A. Mikaločius.
Abejos rungtynės vyks bę žiūrovų. Jas tiesiogiai bus galima stebėti BC „Kretinga“ youtube paskyroje.

 7,030 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes