Po rungtynių švieslentė rodė rezultatyvią „Minijos“ rezervo pergalę. „Minijos“ nuotr.

Kretingos „Minijos“ futbolo klubas ateinantį sezoną rungtyniausiantis LFF 1 lygoje, praėjusį savaitgalį dviem sudėtim sužaidė pirmasiąs kontrolines rungtynes. Šeštadienį pagrindinė „Minijos“ sudėtis lygiosiomis 2:2 sulošė prieš Telšių „Džiugo“ ekipą, o sekmadienį rezervinė ir jaunimo pagrindu sudaryta „minijiečių“ sudėtis pasiekė pergalę rezultatu 4:3 prieš Plungės „Babrungo“ futbolininkus.

Lygiosios prieš A lygos komandą
Nuo pat rungtynių pradžios, prieš A lygoje ateinantį sezoną rungtyniausančią Telšių „Džiugo“ ekipą, vyko permaininga kova. Pirmieji į priekį išsiveržė 11 metrų baudinį realizavę „Džiugo“ futbolininkai , o artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą „Minijos“ ekipa rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio viduryje „kretingiškiai“ išsiveržė į priekį, tačiau besibaigiant rungtynėms antrąjį, į „Minijos“ vartus paskirtą, 11 metrų baudinį realizavę varžovai iš Telšių rezultatą išlygino.
„Minijos“ sudėtis: E. Brezgys, A. Vilavičius, G. Gumbaravičius, G. Vaniuchinas, G. Juška, V. Jašmontas, A. Solovyev, N. Urba, 3 žaidėjai peržiūroje. Po keitimo: D. Šiuša, A. Pipiras, L. Jakumas, L. Bauža, D. Jakočiūnas, D. Gedvilas.

Rezervas laimėjo prieš „Babrungą“
Sekmadienį rezervine ir jaunimo, ir vietinių žaidėjų pagrindu suformuota „Minijos“ sudėtimi rungtyniavo prieš 1 lygos pirmenybėms besiruošiančią Plungės „Babrungo“ ekipą. Po rezultatyvių rungtynių pergalę rezultatu 4:3 pasiekė „Minijos“ rezervinė komanda. Išvis aikštėje treneriai „išbandė” net 19 žaidėjų.
„Minijos B“ sudėtis: D. Barkauskas, L. Jakumas, D.Gedvilas, E. Girčys, A. Pipiras, A. Solovyev, L. Bauža, D. Jakočiūnas, 3 žaidėjai peržiūroje. Po keitimo: T. Jonušas, G. Gujis, D. Žilinskas, V.Gedvilas, E. Girdenis, Pocius, Zakarauskas, E. Drąsutis.

Savaitgalį dar dvi kontrolines rungtynės
Šį savaitgalį „Minija“ vėl dviem sudėtimis pratęs kontrolinių rungtynių ciklą. Pagrindine sudėtimi „Minija“ šeštadienį savo jėgas pasitkrins prieš Gargždų „Bangos B“ komandą. Sekmadienį „minijiečių rezervas” rungtyniaus prieš Klaipėdos „Neptūno“ komandą.