Visi 4 Kretingos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai: direktorius Egidijus Viskontas, pavaduotoja socialdemokratė Violeta Turauskaitė, konservatorius vicemeras Dangiras Samalius, "kraštietis" meras Antanas Kalnius. Kretingos rajono savivaldybės nuotr.

Kretingos rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį, vasario 25 d., slaptu balsavimu patvirtino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Administracijos direktoriaus pavaduotoja paskirta Violeta Turauskaitė.

„Iš savo pavaduotojos tikiuosi nuoseklaus, konstruktyvaus, principingo, inovatyvaus ir atsidavusio darbo kretingiškių labui ir Kretingai“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Už V. Turauskaitės kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 15 Kretingos rajono savivaldybės tarybos narių, prieš – 1, susilaikė – 8.

„Gavusi pasiūlymą kandidatuoti į šias pareigas, įvertinau esamą situaciją ir pasiūlymą priėmiau. Esu atsakinga, darbšti, mėgstu analizuoti, vertinti įvairias alternatyvas ir tada pasiūlyti geriausią sprendimą, nebijau iššūkių“, – sakė Violeta Turauskaitė.

V. Turauskaitė pažadėjo eidama Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas užtikrinti, kad nestrigtų šiuo metu savivaldybės įgyvendinami projektai, ypač finansuojami iš ES lėšų, pradėti darbus dėl savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifų dydžių nustatymo, kad kuo greičiau būtų patvirtinti tarifai ir savivaldybė turėtų dar vieną finansinį šaltinį infrastruktūrai gerinti. Taip pat – užtikrinti, kad artimiausiu metu būtų patvirtintas savivaldybės plėtros planas iki 2030 metų.

V. Turauskaitė Kauno technologijos universitete yra įgijusi ekonomikos bakalauro ir inžinerijos mokslų magistro laipsnius. Dirbo Kretingos rajono savivaldybėje Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiąja specialiste ir pastaruosius 5 metus – Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja. Nuo 2014 metų yra Kretingos rajono kaimo plėtros asociacijos valdybos narė.

Į šias pareigas V. Turauskaitės kandidatūra buvo pateikta iš pareigų pasitraukus Administracijos direktoriaus pavaduotojui Povilui Černeckiui.

Prieš pat Naujuosius metus Kretingos rajono savivaldybės taryboje persiskirsčius politinėms jėgoms, iš naująją valdančiąją sudarančių politinių partijų svarbiausi rajono vadovų postai atiteko daugiausiai mandatų turintiems konservatoriams ir socialdemokratams. Iš viso naujai valdančiai daugumai priklauso po 5 konservatorius ir socialdemokratus, 2 liberalai ir vienišius, nuo kolegų “valstiečių” atsiskyręs, bet oficialiai vis dar tai pačiai partijai priklausantis Konstantinas Skierus.

Opozicijoje likęs “Kretingos krašto” atstovas Antanas Kalnius meru liko tik todėl, kad yra tiesiogiai į šį postą išrinktas gyventojų.  

 

 

 9,239 peržiūrų (-a)

63% LikesVS
37% Dislikes