Povilas Černcekis.

Ketvirtadienį iš Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigų atleistas Povilas Černeckis. Jo vietą užėmė buvusi Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Violeta Turauskaitė.

Nenorėjo kelti įtampos

Dabar jau buvęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas P.Černeckis pateikė prašymą atleisti jį iš pareigų vasario 8-ąją. Toks jo pageidavimas kai kuriuos Tarybos nariu nustebino, o kai kuriems pasirodė visiškai suprantamas.

Administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigos priklauso politinio pasitikėjimo pareigų kategorijai, todėl pasikeitus valdžiai dažniausiai keičiasi ir direktoriaus pavaduotojai. Tačiau šįkart nei buvusi, nei dabartinė valdžia neneigė, jog P.Černeckis puikiausiai galėjo ir toliau sėdėti pavaduotojo kėdėje. Juo labiau, kad neseniai jam buvo siūlyta ir paties Administracijos direktoriaus kėdė.

Prašyme atleisti iš pareigų P. Černeckis rašė: „Atsižvelgdamas į susiklosčiusią situaciją bei suprasdamas, jog mano buvimas pareigose kelia nereikalingą įtampą bei pradeda trukdyti savivaldybės darbui, prašau mane atleisti iš užimamų pareigų nuo šių metų vasario 26 d.“

Atsisveikindamas su Tarybos nariais P. Černeckis pirmiausia padėkojo Savivaldybės administracijos darbuotojams už darbus, kuriuos kartu dirbo, pasidžiaugė pasiektais rezultatais. Tačiau prisiminė ir ne itin malonius procesus, anot jo, dabar vykstančius Savivaldybėje, kurie turėjo įtakos ir jo apsisprendimui trauktis iš direktoriaus pavaduotojo pareigų.

Pamatė ko nematęs

„Niekada netikėjau, kad gali būti tokių dalykų, kokie vyksta dabar Savivaldybėje. Neslėpsiu, kad ši diena man sunki. Ne dėl to, kad išeinu iš darbo, o dėl to, kaip išeinu. Su Administracijos darbuotojais stengėmės išspręsti šiuo sunkiu laikotarpiu iškilusias problemas, kurių niekada nėra buvę, atneštas pandemijos, karantino. Kreipiuosi į valdančiosios daugumos narius. Išeinu ir netrukdau tam, ką esate numatę.  Netrukdau, kad į mano vietą ateitų daugumos jau anksčiau pavaduotoja įvardinta Violeta Turauskaitė, linkiu jai sėkmės. Į Savivaldybę atėjau ne trukdyti, o dirbti. Ačiū visiems Tarybos nariams už darbą, kurį teko su jumis dirbti. Sėkmės visiems tolimesniuose darbuose“ – sakė P.Černeckis.

Už sprendimą, kuriuo P. Černeckis atleidžiamas iš Administracijos direktoriaus pareigų, balsavo 14 Tarybos narių, 4 – prieš, 6 susilaikė.

Savivaldybės taryba protokoliniu sprendimu už puikų darbą nutarė skirti P.Černeckiui dviejų pareiginių algų dydžio piniginę išmoką.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas nuo šiol vykdys buvusi Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja V.Turauskaitė. Už jos kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 15 Tarybos narių, 1 – prieš, 8 – susilaikė.

 

 10,001 peržiūrų (-a)

25% LikesVS
75% Dislikes