„Kretingos“ krepšinio klubas rungtyniaujantis Regionų krepšinio lygoje praėjusį savaitgalį pasiekė dvi svarbias pergales prieš tiesioginius oponentus dėl aukštesnių vietų turnyrinėje lentelėje. Penktadienį „kretingiškiai“ savo aikštėje rezultatu 89-66 užtikrintai įveikė lentelės „kaimynus“, Raseinių „Raseinių“ krepšininkus. Sekančią dieną mūsų miesto atstovai išvykos rungtynėse Kaune rezultatu 92-83 įveikė vietos „Omegos“ ekipą.Šios dvi pergalės „Kretingos“ komandai leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Lentelės „kaimynai“ nugalėti užtikrintai
Rungtynių prieš „Raseinių“ pradžioje „kretingiškiai“ spurtavo į priekį ir susikrovė 9 taškų persvarą, tačiau varžovai iki ilgosios pertraukos rezultatą praktiškai išlygino ir komandos ilsėtis išėjo „Kretingos“ komandai pirmaujant rezultatu 44-42. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys visiškai priklausė aikštės šeimininkams kurie antrąją rungtynių dalį laimėjo 21 taško persvarą, o rungtynėms pasibaigus šventė pergalę rezultatu 89-66. Po šios pergalės, kuri beje buvo 8 iš eilės namų aikštėje, „Kretingos“ komanda aplenkė „Raseinių“ ekipą ir pakilo į antrąją vietą Regionų lygos turnyre lentelėje.
„Kretingos“komandos atakuojančio gynėjo Edgaro Danio teigimu pagrindinė pergalės priežastis buvo ženkliai pagerinta visos komandos gynyba antroje rungtynių pusėje ir uždengti pavojingi varžovų „metikai“.
„Nors prieš rungtynes treneris akcentavo, kad labai svarbu bus kibiai gintis ir sustabdyti, tris puikiai iš tritaškio zonos palaikančius varžovų žaidėjus pirmoje rungtynių pusėje mums tai nesigavo. Džiaugiuosi, kad po ilgosios pertraukos pavyko, įgyvendinti rungtynių planą ir puikiai apsiginti.– pasiekta pergale džiaugėsi Edgaras.
„Raseinių“ komandos įžaidėjo Arūno Rimkaus nuomone, jo atstovaujamai ekipai antroje rungtynių pusėje visiškai nepavyko nei apginti, nei užpulti, tad toks prastas ir rezultatas.
„Pirmoje rungtynių pusėje prastą ginybą dar pavyko kompensuoti neblogu puolimu. Antroje pusėje nesigavo niekas, nei puolime, nei gynyboje, tad belieka varžovus pasveikinti su pelnyta pergale“- apmaudo neslėpė „Raseinių“ žaidėjas.
Rungtynėse prieš „Raseinius“ taškus “Kretingai” pelnė: Domininkas Matutis -19, Vytautas Šarakauskas -17, Rokas Šimkevičius -15, Edgaras Danys, Justas Grikštas ir Tadas Maželis po 7, Tadas Budrys -6, Rytis Zabita ir Karolis Opulskis po 4, Kornelijus Stonkus -3.

Lygiose rungtynėse įveikta „Omega“
Kitą dieną „kretingiškiai“ jau rungtyniavo laikinojoje Lietuvos sostinėje Kaune prieš vietos „Omegos“ ekipą.
Tris kėlinius aikštėje vyko lygi kova ir pirmaujanti komanda keitėsi nuolatos. Ketvirtasis ir lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo „kretingiškiams“ turinti nedidelę 4 taškų persvarą, kurią netik pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos, bet ir padidinti ir laimėti rungtynes rezultatu 92-83.
Labai geras rungtynes sužaidė „Kretingos“ komandos centro puolėjas Rytis Zabita pelnęs 21 tašką, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 33 naudingumo balus, jam puikiai talkino taipat 21 tašką surinkęs Tadas Maželis, 14 taškų pridėjo Justas Grikštas, 13 Rokas Šimkevičius, 12 Domininkas Matutis, 5 Tadas Budrys, 4 Karolis Opulskis, 2 Kornelijus Stonkus, vienintelis Edgaras Danys šįkart liko nepelnęs taškų.
Savaitgalį – dar dvejos rungtynės
Šį savaitgalį „Kretingos“ krepšinio klubo laukia dar dvejos rungtynės Regionų krepšinio lygos reguliariai sezone.
Penktadienį „kretingiškiai“ svečiuosis Tauragėje, kur antrą kartą šiame sezone bandys įveikti vietos „Tauragės“ ekipą. Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi užtikrinta mūsų miesto atstovų pergale rezultatu 83-40.
Šeštadienį „Kretinga“ sugrįš į savo namų „tvirtovę“, kur priims kol kas 6-7 turnyrinės lentelės vietą kartu su „Tauragės“ ekipa besidalinančią ir 13 pergalių per 22 susitikimus pasiekusią Kėdainių „SC-Ateities“ ekipą.
Abiejos „Kretingos“ rungtynės vyks be žiūrovų. Dvikovas bus galima stebėti tiesiogiai BC „Kretinga“ youtube paskyroje.

Rikiuojasi lyderių trejetuke
Kretingos „Kretingos“ komanda kolkas per 22 susitikimus yra iškovojusi 17 pergalių ir patyrusi 5 pralaimėjimus ir Regionų krepšinio lygoje tarp 16 komandų užimą 2 vietą. Lygoje pirmauja Vilniaus „Rivilės“ komanda per 24 žaistus susitikimus pasiekusi 20 pergalių. Treti rikiuojasi Raseinių „Raseinių“ krepšininkai savo sąskaitoje turintys 16 pergalių ir 7 pralaimėjimus. Nuo lyderių trejeto nedaug atsilieka 15 pergalių savo taupyklėje turintys Plungės „Olimpo“ atstovai.

 59,177 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes