„Arlangos“ taurės turnyro nugalėtojais tapo Telšių „Džiugo“ ekipa. „Džiugo“ nuotr.

Kretingos „Minijos“ futbolo klubas, tęsdamas pasiruošimą LFF 1 lygos pirmenybėms, sužaidė dar vienas draugiško „Arlangos“ taurės turnyro rungtynes. Paskutinėse šio turnyro rungtynėse „minijiečiai“ po 89-tą minutę Antono Solovyevo įmušto įvarčio minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Lygios rungtynės su sėkminga pabaiga
Pirmojo kėlinio pradžioje aikštėje vyko apylygė kova, tik kėliniui įpusėjus iniciatyvą šiek tiek perėmė „Minijos“ ekipa, tačiau „Nevėžį“ nuo pavojingų smūgių vis gelbėdavo vartininkas.
Antrajame kėlinyje, kaip ir pirmojo pradžioje, teritorinės persvaros neturėjo nė viena komanda, o kėliniui įpusėjus jau gan ryškią iniciatyvą perėmė eksperimentine sudėtimi rungtyniavę „Nevėžio“ futbolininkai. Tačiau „minijiečius“ gelbėjo patikimai žaidęs Eimantas Brezgys.
Kai jau rodės, kad rungtynės pasibaigs nulinėmis lygiosiomis, po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš varžovų vartininką iššoko ir „Minijai“ pergalingą įvartį įmušė saugas Anton Solovyev.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius, Germanas Vaniuchinas, Simonas Juška, Valdas Jašmontas, Neilas Urba, Anton Solovyev, Shogo Osawa, Riusei Furukawa, Gustas Gumbaravičius, Deividas Šiuša. Po keitimo: Laurynas Bauža, Lukas Jakumas, Aidas Pipiras, Dominykas Jakočiūnas.

Turnyro nugalėtojais tapo „Džiugas“
Tris savaitgalius Kretingoje vykusiame draugiškame „Arlangos“ taurės turnyre iš viso dalyvavo keturios komandos.
Dvi pergales iškovoję ir vienerias rungtynes lygiosiomis sužaidusi turnyro nugalėtoja tapo Telšių „Džiugo“ komanda, paskutinėse rungtynėse rezultatu 4:0 įveikusi Gargždų „Bangos B“ ekipą.
Turnyro šeimininkė Kretingos „Minija“, surinkusi 5 taškus ir paskutinėse rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikusi Kėdainių „Nevėžio“ ekipą, turnyre užėmė antrąją vietą.
Savaitgalį „Minijos“ komandos lauks dar vienas rimtas egzaminas prieš pajėgią komandą. Šį kartą „minijiečiai“ rungtyniaus prieš pagrindinę A lygos pirmenybėms besiruošiančią Gargždų „Bangos“ komandą.