Uostamiesčio kriminalistai sulaikė kretingiškę, jos namuose aptikę daugiau nei pusę kilogramo heroino. Įtariama, kad moteris narkotines medžiagas platino, bendradarbiaudama su šiuo metu kalinčiu sutuoktiniu ir dar vienu įkalintoju.

Aptiko 60 g heroino

Tyrimą vykdo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kalėjimų departamento pareigūnais.

Kretingiškės sutuoktinis ir jo bendrininkas  laisvės atėmimo bausmę atlieka už neteisėtą kvaišalų platinimą. 29-erių ir 30-ies metų amžiaus vyrai per vieno iš jų žmoną ir kitus bendrininkus, įtariama, net ir būdami įkalinti toliau organizavo narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimą Klaipėdos apskrityje.

 

Įkalčius pas 24-erių metų kretingiškę, pareigūnai aptiko šių metų vasario mėnesį. Įtariamosios namuose Kretingoje, Dobilo aklg., atlikę kratą kriminalistai surado apie 60 g heroino, elektronines svarstykles su heroino pėdsakais bei tris pakuotes tablečių su, įtariama, anaboliniais androgeniniais steroidais (dopingo medžiagomis).

Apribojo teises į pinigines lėšas

Sulaikytoji teisėsaugininkams yra žinoma – 2020 metais jai buvo pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo Lietuvos Respublikos tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis draudžiamomis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Jai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

Taip pat laikinai apribotos nuosavybės teisės į sulaikytajai priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 8 000 eurų ir apie 3 000 eurų vertės automobilį.

Iš viso sulaikyti 7 asmenys

Iš viso įtarimai šiame tyrime pareikšti septyniems asmenims, penki iš jų įtariami nusikalstamas veikas vykdę organizuotoje grupėje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 14,643 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes