BC "Kretinga" lentelė.

Penktadienį išvykoje prieš Raseinių komandą “Kretinga” pelnė jau 20-tąją pergalę šį sezoną, kuri leidžia užtikrintai būti 2-oje turnyrinėje lentelės vietoje!

Penktadienį 19 valandą mūsų miesto ekipa rungtyniaus Raseiniuose prieš vietos „Raseinių“ ekipą, kurią savo aikštėje buvo įveikusi rezultatu 89-66. Būdama svečiuose raseiniškius įveikė rezultatu 75:86.  Po šio penktadienio komabda užsitikrino mažiausiai antrąją vietą Regionų lygos galutinėje reguliaraus sezono komandų rikiuotėje.
Mūsų komandai labai reikia palaikymo rytoj, šeštadienį.  “Kretinga” 13 valandą Kėdainiuose kovos prieš “SC-Ateities” krepšininkus, kurie dega noru pasiekti revanšą po prieš savaitę 29 taškais pralaimėtos kovos.
Rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti BC „Kretinga“ youtube paskyroje.

 40,119 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes